TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Behalve Eva Jinek is nu ook Beau van Erven Dorens met vakantie en dat betekent dat er op de late RTL-avond weer plaats is voor Humberto Tan aan de talkshowtafel. Een slimme zet, want de presentator is een echte sportkenner en dat is geen overbodige luxe tijdens deze bomvolle sportzomer. De komenden maanden staan immers het EK Voetbal, de Tour de France en de Olympische Spelen op het programma.
Humberto kent het klappen van de zweep. Vijf seizoenen lang presenteerde hij RTL Late night, de voorloper van Jinek en Beau. Aanvankelijk met veel succes, al liepen de kijkcijfers het laatste seizoen dusdanig ver terug dat RTL op zoek ging naar een vervanger. Dat werd Twan Huijs en ook dat is inmiddels tv-geschiedenis: Humberto gaat de komende maanden gewoon weer met gasten aan tafel.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur