TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Behalve Eva Jinek is nu ook Beau van Erven Dorens met vakantie en dat betekent dat er op de late RTL-avond weer plaats is voor Humberto Tan aan de talkshowtafel. Een slimme zet, want de presentator is een echte sportkenner en dat is geen overbodige luxe tijdens deze bomvolle sportzomer. De komenden maanden staan immers het EK Voetbal, de Tour de France en de Olympische Spelen op het programma.
Humberto kent het klappen van de zweep. Vijf seizoenen lang presenteerde hij RTL Late night, de voorloper van Jinek en Beau. Aanvankelijk met veel succes, al liepen de kijkcijfers het laatste seizoen dusdanig ver terug dat RTL op zoek ging naar een vervanger. Dat werd Twan Huijs en ook dat is inmiddels tv-geschiedenis: Humberto gaat de komende maanden gewoon weer met gasten aan tafel.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers