TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Steven en Miranda denken er al een tijdje over om iets anders te gaan doen. Niet dat er iets mis is met hun leven in Nederland, maar de kinderen zijn al wat ouder en de drang om een nieuwe start in het buitenland te maken wordt steeds groter.
Als ze in het Franse Lavercantière (tussen Limoges en Toulouse) een chateau met 12 hectare grond zien, besluiten ze de stap te wagen. Ze gaan er vier appartementen en een glamping bouwen. Dochter Isa blijft in Nederland om haar studie af te ronden, puberzoon Roan gaat wel mee.
Maar voordat ze in Ik vertrek kunnen beginnen met klussen, gaat het al mis. De huidige eigenaar houdt zich niet aan de afspraken en komt steeds met nieuwe smoesjes en leugens. Iets waar de directe Steven en Miranda niet bepaald van gediend zijn.
Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'