TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens het OM overschreed Stegeman met de nepbom een strafrechtelijke grens, waardoor hij geen beroep kon doen op de journalistieke exceptie. Ook de manier waarop de koffer was ‘aangekleed’, deed de zaak geen goed, stelde het OM. "Juist de aanwezigheid van schroeven, wat wijst op een fragmentatiebom, toont aan dat Stegeman wel degelijk de indruk van een bom wilde wekken.”
Van de 120 uur die de journalist tegen zich geëist zag worden, zijn 40 uur voorwaardelijk. Daarnaast kreeg Stegeman een proeftijd van drie jaar opgelegd. Mocht hij binnen drie jaar opnieuw een strafbaar feit plegen, moet Stegeman die 40 uur alsnog uitvoeren.
OM eist 120 uur werkstraf, met een proeftijd van 3 jaar tegen @AlbertoStegeman.
Zijn advocaat gaat daarentegen vrijspraak bepleiten, omdat de programmamaker als journalist heeft gehandeld en de #nepbom mocht plaatsen om een misstand aan het licht te brengen. pic.twitter.com/fy0cYpaken — Mark Mensink (@IntoBits) February 24, 2020
Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online
09:23Dit gaat er nu echt veranderen voor BinnensteBuiten in 2027