TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Rob (59) is onlangs prostaatkanker geconstateerd en daar wordt hij de komende tijd voor behandeld. Normaal gesproken is Rob Trip een vast waarde voor het Journaal, Met het oog op morgen en het Gesprek met de minister-president.
Hij zou ook de live-uitzendingen van het NOS Slotdebat (19 maart) en de NOS Uitslagenavond (20 maart) in het kader van de Provinciale Statenverkiezingen presenteren. Wie zijn vervanger wordt, is nog niet bekend.
Hopelijk is Rob snel weer terug op tv. Beterschap!
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats