TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Talkshow Op1 komt vanavond met een extra uitzending naar aanleiding van het overlijden van Peter R. de Vries. Jeroen Pauw (BNNVARA) presenteert het programma. Wie er te gast zijn, is nog niet bekend. De uitzending begint na het NOS Journaal, namelijk om 20:40 uur.
Daarna wisselen de reguliere Op1 en De Avondetappe van plek. Om 21:20 komt Op1 live vanuit Hoensbroek met een uitzending die helemaal in het teken staat van de extreme wateroverlast in Limburg. De presentatie daarvan is namens omroep WNL in handen van Jort Kelder en Maaike Timmerman. Na deze Op1 start om omstreeks 22.25 uur wielertalkshow De Avondetappe (NOS). Daarin zal het gaan over de Tour de France.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027