TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Talkshow Op1 komt vanavond met een extra uitzending naar aanleiding van het overlijden van Peter R. de Vries. Jeroen Pauw (BNNVARA) presenteert het programma. Wie er te gast zijn, is nog niet bekend. De uitzending begint na het NOS Journaal, namelijk om 20:40 uur.
Daarna wisselen de reguliere Op1 en De Avondetappe van plek. Om 21:20 komt Op1 live vanuit Hoensbroek met een uitzending die helemaal in het teken staat van de extreme wateroverlast in Limburg. De presentatie daarvan is namens omroep WNL in handen van Jort Kelder en Maaike Timmerman. Na deze Op1 start om omstreeks 22.25 uur wielertalkshow De Avondetappe (NOS). Daarin zal het gaan over de Tour de France.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)