TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Talkshow Op1 komt vanavond met een extra uitzending naar aanleiding van het overlijden van Peter R. de Vries. Jeroen Pauw (BNNVARA) presenteert het programma. Wie er te gast zijn, is nog niet bekend. De uitzending begint na het NOS Journaal, namelijk om 20:40 uur.
Daarna wisselen de reguliere Op1 en De Avondetappe van plek. Om 21:20 komt Op1 live vanuit Hoensbroek met een uitzending die helemaal in het teken staat van de extreme wateroverlast in Limburg. De presentatie daarvan is namens omroep WNL in handen van Jort Kelder en Maaike Timmerman. Na deze Op1 start om omstreeks 22.25 uur wielertalkshow De Avondetappe (NOS). Daarin zal het gaan over de Tour de France.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?