TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Talkshow Op1 komt vanavond met een extra uitzending naar aanleiding van het overlijden van Peter R. de Vries. Jeroen Pauw (BNNVARA) presenteert het programma. Wie er te gast zijn, is nog niet bekend. De uitzending begint na het NOS Journaal, namelijk om 20:40 uur.
Daarna wisselen de reguliere Op1 en De Avondetappe van plek. Om 21:20 komt Op1 live vanuit Hoensbroek met een uitzending die helemaal in het teken staat van de extreme wateroverlast in Limburg. De presentatie daarvan is namens omroep WNL in handen van Jort Kelder en Maaike Timmerman. Na deze Op1 start om omstreeks 22.25 uur wielertalkshow De Avondetappe (NOS). Daarin zal het gaan over de Tour de France.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters