TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de halve finale is het aan de overgebleven deelnemers van K2 zoekt K3 Luca, Diede, Remi, Celeste, Amy en Julia om zichzelf te bewijzen. Voor het eerst in dit seizoen mogen de kandidaten namelijk één voor één optreden met hun mogelijk nieuwe collega's: Hanne en Marthe. Wie blijft overeind en wie zakt op het laatste moment toch door het ijs?
Al het hele seizoen is er commentaar dat K2 zoekt K3 in België voorloopt op de uitzendingen in Nederland, maar fans hoeven niet bang te zijn: de finale is wel op hetzelfde moment te zien. Namelijk aanstaande zaterdag. Daarin zien we dus eindelijk wie er na alle audities, bootcamps en studioshows als winnaar uit de bus komt en voor wie er een hele nieuwe toekomst ligt te wachten.
Pak die regenboogjurkjes en -pakjes dus maar alvast uit de kast, want het hele weekend zing je mee met de klassieke K3-nummers.
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?