TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na de bloedstollende auditierondes maakt K2 Zoekt K3 deze week een enorme stap vooruit, naar de studioshows. Welke kandidaten zingen fantastisch en weten het publiek en de vierkoppige jury voor zich te winnen? De opzet blijft hetzelfde: de deelnemers krijgen punten van de jury en dat opgeteld bij de punten van de publieksjury in de studio bepaalt op welke plaats ze eindigen.
Er is wel een maar: niet alle kandidaten uit de auditierondes maken hun opwachting. Aangezien Nederland achterloopt op de uitzendingen in België heeft SBS6 besloten om hier niet de bootcampronde uit te zenden. Die is enkel te zien via Kijk.nl. Dit heeft wel een voordeel: "Tegen de live finale, op zaterdag 27 november, zullen de uitzendingen gelijklopen", klinkt het bij VTM. "Doordat de bootcamp-aflevering er enkel online wordt uitgezonden en op 13 november de K2 Zoekt K3-uitzending op VTM moet wijken voor voetbal, valt de uitzenddatum wel samen."
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer