TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de anderhalf uur durende uitzending werd teruggekeken op de carrière van de onlangs overleden zangeres, presentatrice en actrice. Vrienden en collega's van Martine Bijl kwamen aan het woord en er waren fragmenten te zien van theatershows en andere tv-optredens. Afgelopen maandag trok een herhaling van Opium Special uit 2014 over Bijl nog 1,4 miljoen kijkers. De voormalig presentatrice van Heel Holland Bakt was bij de tv-kijker erg geliefd.
Martine Bijl: eerbetoon aan een groot en geestig talent. Kijk vanavond om 20.40 uur op @NPO1. pic.twitter.com/eLDFdq9PXm — Omroep MAX (@OmroepMAX) 7 juni 2019
Mooi eerbetoon #MartineBijl — Krokus (@Krokus22615564) 7 juni 2019
Het eerbetoon dat ze verdiend. ❤ Martine.#martinebijl — Jeannet Sandman 👠 (@JeannetJSandman) 7 juni 2019
Vrijdagavond was alleen het NOS-journaal van 20.00 uur met 1,6 miljoen kijkers beter bekeken. De halve finale van It Takes 2 wist met 420.000 kijkers nog net een plekje in de dagtop 25 te verdienen, maar het SBS-zangprogramma moest het wel ruim afleggen tegen RTL-concurrent All Together Now. Daar stemden 997.000 kijkers op af, waardoor Chantal Janzen en de zijnen de zangoorlog op vrijdagavond definitief lijken te hebben gewonnen.
Zometeen komt er echt iets gaafs!!! #AllTogetherNow — F. van Broekhuizen (@cis1975) 7 juni 2019
Hé, m'n moeder met 3 wijntjes op.. #AllTogetherNow — KaCaatje (@KaCaatje) 7 juni 2019
Wat een stem, wat een talent!👌🏼 #topper #AllTogetherNow pic.twitter.com/ABaInnL9vE — Sylvana Van Dien (@Sylvana0902) 7 juni 2019
André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf