TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Lego masters bleek vorig jaar een schot in de roos voor RTL 4. De bouwstrijd tussen Nederland en Vlaanderen viel bij jong en oud in de smaak en die populariteit zorgde wekelijks voor ruim 1,2 miljoen kijkers. Reden genoeg om voort te bouwen op dat succes. De komende weken gaan vier Nederlandse en vier Vlaamse duo's de strijd met elkaar aan.
De deelnemers zijn uiterst verschillend, maar delen hun liefde voor de kleine plastic bouwsteentjes waar ze er miljoenen van tot hun beschikking hebben in de brickshop. De enige beperking is hun eigen fantasie en dat is iets waar de nieuwe brickmaster Jonathan Bennink streng op gaat letten. Als eenmansjury heeft Jonathan het laatste oordeel, daar kunnen presentatoren Ruben Nicolai en Kurt Rogiers niets aan veranderen.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers