TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De spanning is direct te snijden in de nieuwe thrillerserie Diepe Gronden als gedragsdeskundige van de politie Anna van Kessel wordt ingezet om te adviseren bij een lopende zaak. Ditmaal reist ze af naar nationaal park De Weerribben in Overijssel, waar het lichaam van de pas 17-jarige Daphne Oosthoek (Sterre van Woudenberg) is gevonden: naakt en met een plastic zak op haar hoofd.
In eerste instantie denkt de politie aan een seksueel misdrijf, maar als Anna vervolgens een link ontdekt tussen deze zaak en die van een meisje dat drie jaar eerder verdween, brengt dat alles in een stroomversnelling. En dat niet alleen: als er kort daarop nog een meisje verdwijnt, gaan alle alarmbellen rinkelen. Lossen ze deze moordzaak op tijd op voordat het echt te laat is?
Linda de Mol bundelt voor deze nieuwe SBS6-reeks haar krachten met diverse topacteurs. Zo zijn onder meer Chris Zegers, Egbert-Jan Weeber, Hannah Hoekstra, Urmie Plein, Peter Blok, Mark Rietman, Ricky Koole, Susan Visser en Kasper van Kooten te zien.
Hoe het publiek reageert, valt nog af te wachten, maar Linda is zelf alvast enthousiast voor tien. "Ik ben enorm fan van Scandinavische crimeseries en mijn grote wens was dan ook om zo'n serie te maken", blikte ze vooruit in het persbericht. "Diepe Gronden is een ontzettend spannende en dramatische miniserie geworden, waar ik erg trots op ben."
Diepe Gronden is vanaf zondag 2 januari om 20:30 uur te zien op SBS6. Iedere maandag volgt de nieuwste aflevering op Videoland.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers