TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het haardvuur knappert weer in het winterse chalet van Linda de Mol. De komende weken krijgt zij telkens twee BN’ers op bezoek voor een nieuwe reeks van Linda’s Wintermaand.
Haar eerste gasten zijn André van Duin en Nikkie de Jager, met wie ze terugkijkt op belangrijke momenten in hun leven én op het afgelopen jaar. André van Duin maakte op 4 mei indruk met zijn toespraak tijdens de Dodenherdenking op de Dam. De Jager schitterde dit voorjaar in het presentatieteam van het Eurovisie Songfestival.
Linda de Mol ontvangt de komende weken nog meer bekende gasten. Op Linda.nl noemde ze haar programma eerder ‘een soort slow tv’. “Het zijn van die gesprekken die je ook aan je eigen keukentafel zou kunnen hebben, met een paar fijne vrienden en een goede fles wijn.”
Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht