TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het haardvuur knappert weer in het winterse chalet van Linda de Mol. De komende weken krijgt zij telkens twee BN’ers op bezoek voor een nieuwe reeks van Linda’s Wintermaand.
Haar eerste gasten zijn André van Duin en Nikkie de Jager, met wie ze terugkijkt op belangrijke momenten in hun leven én op het afgelopen jaar. André van Duin maakte op 4 mei indruk met zijn toespraak tijdens de Dodenherdenking op de Dam. De Jager schitterde dit voorjaar in het presentatieteam van het Eurovisie Songfestival.
Linda de Mol ontvangt de komende weken nog meer bekende gasten. Op Linda.nl noemde ze haar programma eerder ‘een soort slow tv’. “Het zijn van die gesprekken die je ook aan je eigen keukentafel zou kunnen hebben, met een paar fijne vrienden en een goede fles wijn.”
Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol
08:00Carlo Boszhard: 'Amsterdamned II is een film die je moet zien'
07:57Nieuw seizoen van Only Joling wordt extra lang