TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Maestro-kandidaten moeten na hun vuurdoop van vorige week nog een beetje wennen aan de dirigeerstok, dus wordt het hen opnieuw niet al te moeilijk gemaakt. Ze gaan voor de tweede keer aan de slag met populaire klassieke muziekstukken, waaronder de meeslepende titelsong van Game of thrones en het iconische ‘Hedwig's theme’ uit Harry Potter.
Dat er voor de tweede aflevering op rij gekozen is voor populaire klassiekers, heeft nog een goede reden. “Het publiek kan zo goed horen of er iets misgaat”, legt presentator Frits Sissing uit. Sowieso hebben de toeschouwers een toegevoegde waarde: “Ze leven mee en vormen tegelijkertijd een spanningsveld. Achthonderd man die achter je zitten en kijken hoe jij het gaat doen, dat voel je wel als kandidaat.”
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven