TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de jaren heen zijn er natuurlijk verschillende acteurs en zangers die de rollen uit het bijbelverhaal vertolken. En dat levert ook optredens op waar iedereen een eigen draai aan geeft.
Dat acteur en cabaretier Jeroen van Koningsbrugge kon zingen, dat wisten we al voor zijn deelname aan The Passion. Maar zonder twijfel geeft hij als Judas zijn visitekaartje af.
Ook kregen we nog mee hoe zo'n optreden eigenlijk klinkt voor de artiesten op het moment zelf in hun oortje.
Qua leeftijd was acteur en zanger Soy Kroon misschien een hele jonge Jezus, maar daar was vocaal weinig van te merken. De performance van Soy stond volgens velen als een huis.
Actrice en zangeres Noortje Herlaar was de eerste Maria die zowel met Pasen als met Hemelvaart in de rol mocht kruipen.
Bij I'll Be There For You denk je misschien aan Friends, maar kijkers van The Passion 2021 leggen mogelijk ook de link met Freek Bartels als Jezus.
In 2021 was het zangeres Do die in de huid kroop van Maria.
Even iets verder terug in de tijd. In 2014 was het Jan Dulles die Jezus speelde en Simone Kleinsma die in de huid van Maria kroop. Samen zongen ze een duet tijdens deze editie van The Passion.
In de tweede editie van The Passion in 2012 stonden Danny de Munk (Jezus) en Charly Luske lijnrecht tegenover elkaar tijdens dit duet.
Breng Me Naar Het Water klinkt over het plein van Dordrecht uit de monden van Edsilia Rombley en Edwin Jonker. Toch wel om stil van te worden.
En dan is er nog veel meer. Andere video's vind je hier.
The Passion zie je op donderdag 6 april om iets over half 9 op NPO1.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder