TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Hazes is ook heel bekend in Vlaanderen vandaar dat hij naast zanger Sam Gooris, presentator Walter Grootaers en Karen Damen (van K3) in de rode stoelen mag plaatsnemen. In Het laatste nieuws zegt André dat hij verguld is met zijn nieuwe baan. „Ik heb geen seconde getwijfeld toen ze het me vroegen. Er zijn genoeg oudere stemmen die we nog moeten horen. Die hebben veel meegemaakt, kunnen echte verhalen vertellen. Dus dat is zeker nodig.”
De zanger is extra blij dat hij in de Belgische versie zit: „Voor mij klinkt een Belgische artiest lief en zacht, liefdesliedjes kunnen ongelooflijk binnenkomen. Wij in Nederland zingen eerder fel en hard. Al is de boodschap aan het eind wel hetzelfde.”
De opnamen van The voice senior Vlaanderen beginnen in januari.
De zanger heeft ook een nieuwe tatoeage van de Brooklyn Bridge in New York. Blijkbaar vond hij de brug erg mooi. Nieuwe vriendin Bridget is er -gezien de reacties- ook blij mee.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom