TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met nog een maand te gaan tot het Eurovisie Songfestival 2024 plaatsvindt zijn AVROTROS en Joost Klein druk bezig met alle voorbereidingen. Dit gaat vooralsnog van een leien dakje en dat zorgt voor veel vertrouwen.
Dat vertelt Twan van de Nieuwenhuijzen (Head of Delegation) in de Songfestival-podcast Ding-a-Dong van GJ Kooijman en Marco Dreijer.
AVROTROS is erg blij met de inzending van dit jaar en blikt dan ook uiterst positief vooruit. "We gaan natuurlijk voor een super goed resultaat. We hebben er ook eigenlijk alle vertrouwen in dat we het behoorlijk goed - misschien wel heel erg goed - gaan doen."
De voorbereidingen gaan tot nu toe zonder zorgen. "We moeten nog echt heus wel behoorlijk wat dingen doen, maar we staan er goed voor en we hebben er zin in." Aan de inzet van Joost zal het echter niet liggen. "Hij bereidt zich met Olympische precisie voor. Hij wordt op alle manieren door ons en door zijn eigen team geholpen en voorbereid. Dat doet hij super serieus."
De rooskleurige inschatting van de bookmakers - Nederland staat momenteel op een vijfde plaats - ontgaat AVROTROS niet. "Daar kijken we naar en het is heerlijk dat we rond die vijfde plek hangen, maar je moet je er niet gek door laten maken. We gaan uit van onze eigen krachten. We hebben een super unieke zanger met een heel uniek nummer."
Dit jaar vindt het Eurovisie Songfestival op 7, 9 en 11 mei plaats. Op deze dagen is het liedjesfestijn om 21:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten