TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met nog een maand te gaan tot het Eurovisie Songfestival 2024 plaatsvindt zijn AVROTROS en Joost Klein druk bezig met alle voorbereidingen. Dit gaat vooralsnog van een leien dakje en dat zorgt voor veel vertrouwen.
Dat vertelt Twan van de Nieuwenhuijzen (Head of Delegation) in de Songfestival-podcast Ding-a-Dong van GJ Kooijman en Marco Dreijer.
AVROTROS is erg blij met de inzending van dit jaar en blikt dan ook uiterst positief vooruit. "We gaan natuurlijk voor een super goed resultaat. We hebben er ook eigenlijk alle vertrouwen in dat we het behoorlijk goed - misschien wel heel erg goed - gaan doen."
De voorbereidingen gaan tot nu toe zonder zorgen. "We moeten nog echt heus wel behoorlijk wat dingen doen, maar we staan er goed voor en we hebben er zin in." Aan de inzet van Joost zal het echter niet liggen. "Hij bereidt zich met Olympische precisie voor. Hij wordt op alle manieren door ons en door zijn eigen team geholpen en voorbereid. Dat doet hij super serieus."
De rooskleurige inschatting van de bookmakers - Nederland staat momenteel op een vijfde plaats - ontgaat AVROTROS niet. "Daar kijken we naar en het is heerlijk dat we rond die vijfde plek hangen, maar je moet je er niet gek door laten maken. We gaan uit van onze eigen krachten. We hebben een super unieke zanger met een heel uniek nummer."
Dit jaar vindt het Eurovisie Songfestival op 7, 9 en 11 mei plaats. Op deze dagen is het liedjesfestijn om 21:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
De TV van gisteren: vriendin Miljoenenjacht-finalist krijgt wind van voren
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, Stolen
11:39Ian explodeert en kijkers gaan los na noodkreet van vriendin in De Bondgenoten
11:02Zoë Livay maakt diepe indruk met Nooit Meer Alleen in Beste Zangers: 'Insturen voor het Songfestival'
10:05Mark van Eeuwen wordt officiële hulpsinterklaas van Amsterdam: 'Ongelooflijk mooi en eervol'