TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door alle commotie rondom het Eurovisie Songfestival 2024 hebben de voorbereidingen voor volgend jaar wat vertraging opgelopen. De grote vraag is dan ook wanneer we te horen krijgen wie de Nederlandse inzending wordt voor de aankomende editie van het liedjesfestijn.
Cornald Maas heeft het antwoord voor ons.
De inschrijving om in 2025 voor Nederland mee te doen is inmiddels gesloten dus dat betekent dat de selectiecommissie de liedjes kan gaan beoordelen. "Ik ben al aan het luisteren, want anders zijn we niet op tijd klaar", vertelde Cornald afgelopen vrijdag in BEAU. "Ik heb de andere selectiecommissieleden nog niet gesproken. We hebben binnenkort ons eerste beraad."
Vanwege de vertraging moet er nu in rap tempo naar de 331 inzendingen worden geluisterd en dat is een flinke klus. Wanneer die af is? "We zijn er over niet al te lange tijd uit. Dat moet wel, want de act moet worden voorbereid en de artiest moet worden klaargestoomd. Het is nog niet precies duidelijk, maar het zal niet eind januari zijn, het moet wel wat eerder."
We moeten dus nog héél even geduld hebben, spannend!
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer