TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door alle commotie rondom het Eurovisie Songfestival 2024 hebben de voorbereidingen voor volgend jaar wat vertraging opgelopen. De grote vraag is dan ook wanneer we te horen krijgen wie de Nederlandse inzending wordt voor de aankomende editie van het liedjesfestijn.
Cornald Maas heeft het antwoord voor ons.
De inschrijving om in 2025 voor Nederland mee te doen is inmiddels gesloten dus dat betekent dat de selectiecommissie de liedjes kan gaan beoordelen. "Ik ben al aan het luisteren, want anders zijn we niet op tijd klaar", vertelde Cornald afgelopen vrijdag in BEAU. "Ik heb de andere selectiecommissieleden nog niet gesproken. We hebben binnenkort ons eerste beraad."
Vanwege de vertraging moet er nu in rap tempo naar de 331 inzendingen worden geluisterd en dat is een flinke klus. Wanneer die af is? "We zijn er over niet al te lange tijd uit. Dat moet wel, want de act moet worden voorbereid en de artiest moet worden klaargestoomd. Het is nog niet precies duidelijk, maar het zal niet eind januari zijn, het moet wel wat eerder."
We moeten dus nog héél even geduld hebben, spannend!
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’