TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door alle commotie rondom het Eurovisie Songfestival 2024 hebben de voorbereidingen voor volgend jaar wat vertraging opgelopen. De grote vraag is dan ook wanneer we te horen krijgen wie de Nederlandse inzending wordt voor de aankomende editie van het liedjesfestijn.
Cornald Maas heeft het antwoord voor ons.
De inschrijving om in 2025 voor Nederland mee te doen is inmiddels gesloten dus dat betekent dat de selectiecommissie de liedjes kan gaan beoordelen. "Ik ben al aan het luisteren, want anders zijn we niet op tijd klaar", vertelde Cornald afgelopen vrijdag in BEAU. "Ik heb de andere selectiecommissieleden nog niet gesproken. We hebben binnenkort ons eerste beraad."
Vanwege de vertraging moet er nu in rap tempo naar de 331 inzendingen worden geluisterd en dat is een flinke klus. Wanneer die af is? "We zijn er over niet al te lange tijd uit. Dat moet wel, want de act moet worden voorbereid en de artiest moet worden klaargestoomd. Het is nog niet precies duidelijk, maar het zal niet eind januari zijn, het moet wel wat eerder."
We moeten dus nog héél even geduld hebben, spannend!
Zo werkt de nieuwe dagelijkse spelshow Pokerface: 'Kennis brengt je ver, bluf nog verder'
09:49Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?
08:40Hélène Hendriks: 'Ik lig liever naast Pieter Cobelens dan naast Arie Boomsma'
08:01De TV van gisteren: Raven van Dorst geprezen voor opvallend gespek in Nachtdieren USA