TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Er is de laatste tijd nogal wat te doen om het slavernijverleden. Nazaten van slaven willen graag excuses van de koning horen, maar of dat er dit jaar in zit, valt nog te bezien. In Keti Koti in Concert draait het om andere zaken. Natasja Gibbs en Edsilia Rombley nemen de kijker mee in het verhaal van onze gedeelde geschiedenis, aan de hand van optredens, familieverhalen van prominente Nederlanders en ontmoetingen door het hele land.
Er staat nogal een line-up klaar voor het programma dat op 28 juni wordt opgenomen in theater Carré. Humberto Tan, Simone Weimans, Janny van der Heijden, Katja Schuurman en Typhoon delen persoonlijke verhalen. Trijntje Oosterhuis, Kenny B, Glen Faria, Zaïre Krieger, Jeangu Macrooy, Maarten Heijmans, April Darby, Sarah-Jane, Dwight Dissels, Izaline Calister, Ingrid Simons, ZO! Gospel Choir en MrJetFly maken muziek.
Keti Koti in Concert is op donderdag 29 juni om 21.30 uur te zien op NPO 1. Live naar het concert gaan kan ook nog, tickets daarvoor zijn verkrijgbaar via tickets.bnnvara.nl.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'