TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onlangs werd bekend dat Numidia en Douwe Bob een liedje hebben ingestuurd voor het Eurovisie Songfestival 2024. Nu blijkt dat ze er een concurrent bij hebben: Rob uit Boer Zoekt Vrouw 2022.
De muzikale kersenboer kon deze kans niet laten schieten.
"Ik schrijf heel veel nummers op dit moment en er was een nummer dat ik zo geschikt vond voor het Songfestival dat ik hem ingezonden heb", vertelt Rob aan Shownieuws.
Stel dat hij wordt uitgekozen als de Nederlandse inzending voor het liedjesfestijn dan gaat hij niet in zijn uppie op het grote podium staan. "Het is een up-tempo nummer dat ik zou gaan uitvoeren in bandformatie."
Na zijn deelname aan Boer Zoekt Vrouw vorig jaar bleek al dat boer Rob erg muzikaal was. Zo schreef hij destijds een eigen nummer dat geïnspireerd was op kandidaat Wendy.
Partnerbijdrage
Denise Laan verklaart afwezigheid in Hunted: 'Ik heb besloten afscheid te nemen'
14:39Arnout Hauben onthult de bestemming van nieuw Dwars door-seizoen
11:20Dit is wanneer Kerst met de Meilandjes te zien is
10:39Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien