TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onlangs werd bekend dat Numidia en Douwe Bob een liedje hebben ingestuurd voor het Eurovisie Songfestival 2024. Nu blijkt dat ze er een concurrent bij hebben: Rob uit Boer Zoekt Vrouw 2022.
De muzikale kersenboer kon deze kans niet laten schieten.
"Ik schrijf heel veel nummers op dit moment en er was een nummer dat ik zo geschikt vond voor het Songfestival dat ik hem ingezonden heb", vertelt Rob aan Shownieuws.
Stel dat hij wordt uitgekozen als de Nederlandse inzending voor het liedjesfestijn dan gaat hij niet in zijn uppie op het grote podium staan. "Het is een up-tempo nummer dat ik zou gaan uitvoeren in bandformatie."
Na zijn deelname aan Boer Zoekt Vrouw vorig jaar bleek al dat boer Rob erg muzikaal was. Zo schreef hij destijds een eigen nummer dat geïnspireerd was op kandidaat Wendy.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wolven en Taskmaster weten kijkers nog niet te overtuigen op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'