TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onlangs werd bekend dat Numidia en Douwe Bob een liedje hebben ingestuurd voor het Eurovisie Songfestival 2024. Nu blijkt dat ze er een concurrent bij hebben: Rob uit Boer Zoekt Vrouw 2022.
De muzikale kersenboer kon deze kans niet laten schieten.
"Ik schrijf heel veel nummers op dit moment en er was een nummer dat ik zo geschikt vond voor het Songfestival dat ik hem ingezonden heb", vertelt Rob aan Shownieuws.
Stel dat hij wordt uitgekozen als de Nederlandse inzending voor het liedjesfestijn dan gaat hij niet in zijn uppie op het grote podium staan. "Het is een up-tempo nummer dat ik zou gaan uitvoeren in bandformatie."
Na zijn deelname aan Boer Zoekt Vrouw vorig jaar bleek al dat boer Rob erg muzikaal was. Zo schreef hij destijds een eigen nummer dat geïnspireerd was op kandidaat Wendy.
Idols-jurylid en zangeres van Earth & Fire Jerney Kaagman overleden
16:39De 5 beste programma's om deze week te streamen
14:47Dit programma vervangt Muziekfeest op het Plein op de vrijdagavond van NPO 1
14:09Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'