TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onlangs werd bekend dat Numidia en Douwe Bob een liedje hebben ingestuurd voor het Eurovisie Songfestival 2024. Nu blijkt dat ze er een concurrent bij hebben: Rob uit Boer Zoekt Vrouw 2022.
De muzikale kersenboer kon deze kans niet laten schieten.
"Ik schrijf heel veel nummers op dit moment en er was een nummer dat ik zo geschikt vond voor het Songfestival dat ik hem ingezonden heb", vertelt Rob aan Shownieuws.
Stel dat hij wordt uitgekozen als de Nederlandse inzending voor het liedjesfestijn dan gaat hij niet in zijn uppie op het grote podium staan. "Het is een up-tempo nummer dat ik zou gaan uitvoeren in bandformatie."
Na zijn deelname aan Boer Zoekt Vrouw vorig jaar bleek al dat boer Rob erg muzikaal was. Zo schreef hij destijds een eigen nummer dat geïnspireerd was op kandidaat Wendy.
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026