TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onlangs werd bekend dat Numidia en Douwe Bob een liedje hebben ingestuurd voor het Eurovisie Songfestival 2024. Nu blijkt dat ze er een concurrent bij hebben: Rob uit Boer Zoekt Vrouw 2022.
De muzikale kersenboer kon deze kans niet laten schieten.
"Ik schrijf heel veel nummers op dit moment en er was een nummer dat ik zo geschikt vond voor het Songfestival dat ik hem ingezonden heb", vertelt Rob aan Shownieuws.
Stel dat hij wordt uitgekozen als de Nederlandse inzending voor het liedjesfestijn dan gaat hij niet in zijn uppie op het grote podium staan. "Het is een up-tempo nummer dat ik zou gaan uitvoeren in bandformatie."
Na zijn deelname aan Boer Zoekt Vrouw vorig jaar bleek al dat boer Rob erg muzikaal was. Zo schreef hij destijds een eigen nummer dat geïnspireerd was op kandidaat Wendy.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'