TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het interview van Van Nieuwkerk met De Groot liep enigszins stroef. Dat had vermoedelijk te maken met het feit dat de zanger het allemaal niet zo nodig meer vindt, dat opdraven op televisie. Hij gaf in ieder geval aan niet meer te gaan zingen op televisie.
"Als ik het hier doe, moet ik het ergens anders ook doen. Dan wordt het weer gedoe en daar zie ik steeds meer tegenop", zei de 78-jarige zanger eerlijk. Hij gaf verder aan het optreden wel leuk te vinden, maar alles wat erbij komt kijken niet.
Veel van de artiesten van zijn generatie doen een afscheidsconcert om nog even één keer wat knaken te sleuren, maar De Groot is daar niet voor te porren. Zeker niet in de Ziggo Dome: "ik heb een paar keer in zo'n hal gestaan en ik vond het helemaal niks".
Wat de jonge generatie allemaal roept, verbleekt volledig bij wat Boudewijn de Groot te zeggen heeft #MatthijsGaatDoor — Matthieu ?bdeijn (@matistico) November 5, 2022
Boudewijn de Groot denkt "wat doe ik hier" bij #mathijsgaatdoor — Janssen (@A_Janssen71) November 5, 2022
Mooie zanger, dichter, schrijver enzo.. maar hij kijkt steeds zo zuur, afkeurend en verveeld.. Die Boudewijn de Groot..Blijf anders lekker thuis. #matthijsgaatdoor @gaat_door — Jantine (@JantineNteY) November 5, 2022
Mooi, hoe Boudewijn de Groot heel even de programmaker wist te ontregelen. Ik hou wel van dat soort eigenzinnigheid. #matthijsgaatdoor — Lagom! (@RubenSnippe) November 6, 2022
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media