TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het interview van Van Nieuwkerk met De Groot liep enigszins stroef. Dat had vermoedelijk te maken met het feit dat de zanger het allemaal niet zo nodig meer vindt, dat opdraven op televisie. Hij gaf in ieder geval aan niet meer te gaan zingen op televisie.
"Als ik het hier doe, moet ik het ergens anders ook doen. Dan wordt het weer gedoe en daar zie ik steeds meer tegenop", zei de 78-jarige zanger eerlijk. Hij gaf verder aan het optreden wel leuk te vinden, maar alles wat erbij komt kijken niet.
Veel van de artiesten van zijn generatie doen een afscheidsconcert om nog even één keer wat knaken te sleuren, maar De Groot is daar niet voor te porren. Zeker niet in de Ziggo Dome: "ik heb een paar keer in zo'n hal gestaan en ik vond het helemaal niks".
Wat de jonge generatie allemaal roept, verbleekt volledig bij wat Boudewijn de Groot te zeggen heeft #MatthijsGaatDoor — Matthieu ?bdeijn (@matistico) November 5, 2022
Boudewijn de Groot denkt "wat doe ik hier" bij #mathijsgaatdoor — Janssen (@A_Janssen71) November 5, 2022
Mooie zanger, dichter, schrijver enzo.. maar hij kijkt steeds zo zuur, afkeurend en verveeld.. Die Boudewijn de Groot..Blijf anders lekker thuis. #matthijsgaatdoor @gaat_door — Jantine (@JantineNteY) November 5, 2022
Mooi, hoe Boudewijn de Groot heel even de programmaker wist te ontregelen. Ik hou wel van dat soort eigenzinnigheid. #matthijsgaatdoor — Lagom! (@RubenSnippe) November 6, 2022
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside