TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duncan Laurence (29) had twee taken tijdens deze editie van het Eurovisie Songfestival: als creative director de Nederlandse inzending begeleiden én zelf optreden tijdens de finale. Nadat Nederland strandde in de eerste halve finale had hij alle tijd om zich te richten op zijn performance.
Laurence begon You'll never walk alone moederziel alleen op het grote podium van de Arena in Liverpool, maar al snel kreeg hij versterking van een compleet koor, vocalisten en zelfs presentatoren als Graham Norton kwamen er voor de climax bij. Het nummer kon rekenen op veelal positieve reacties van kijkers, ook bleef niet onopgemerkt dat de liedkeuze een subtiele steunbetuiging is aan Oekraïne waar nog altijd gestreden wordt voor vrijheid.
You'll never walk alone is in Nederland al decennia geassocieerd met ras-Rotterdammer Lee Towers die het heeft omarmd als zijn lijflied. Maar de song komt toch echt uit de koker van de Britse band Gerry & The Pacemakers. De groep ontstond in Liverpool, wat de link met het liedjesfestijn compleet maakte.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'