TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duncan Laurence (29) had twee taken tijdens deze editie van het Eurovisie Songfestival: als creative director de Nederlandse inzending begeleiden én zelf optreden tijdens de finale. Nadat Nederland strandde in de eerste halve finale had hij alle tijd om zich te richten op zijn performance.
Laurence begon You'll never walk alone moederziel alleen op het grote podium van de Arena in Liverpool, maar al snel kreeg hij versterking van een compleet koor, vocalisten en zelfs presentatoren als Graham Norton kwamen er voor de climax bij. Het nummer kon rekenen op veelal positieve reacties van kijkers, ook bleef niet onopgemerkt dat de liedkeuze een subtiele steunbetuiging is aan Oekraïne waar nog altijd gestreden wordt voor vrijheid.
You'll never walk alone is in Nederland al decennia geassocieerd met ras-Rotterdammer Lee Towers die het heeft omarmd als zijn lijflied. Maar de song komt toch echt uit de koker van de Britse band Gerry & The Pacemakers. De groep ontstond in Liverpool, wat de link met het liedjesfestijn compleet maakte.
Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Dokter Deen, The Bourne Supremacy
19:00Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?
17:30Domien Verschuuren wordt de nieuwe voice-over van De Verhulstjes na overlijden Cees Geel
16:21Wordt Hitster een succes op Nederlandse televisie?
15:45Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten