TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duncan Laurence (29) had twee taken tijdens deze editie van het Eurovisie Songfestival: als creative director de Nederlandse inzending begeleiden én zelf optreden tijdens de finale. Nadat Nederland strandde in de eerste halve finale had hij alle tijd om zich te richten op zijn performance.
Laurence begon You'll never walk alone moederziel alleen op het grote podium van de Arena in Liverpool, maar al snel kreeg hij versterking van een compleet koor, vocalisten en zelfs presentatoren als Graham Norton kwamen er voor de climax bij. Het nummer kon rekenen op veelal positieve reacties van kijkers, ook bleef niet onopgemerkt dat de liedkeuze een subtiele steunbetuiging is aan Oekraïne waar nog altijd gestreden wordt voor vrijheid.
You'll never walk alone is in Nederland al decennia geassocieerd met ras-Rotterdammer Lee Towers die het heeft omarmd als zijn lijflied. Maar de song komt toch echt uit de koker van de Britse band Gerry & The Pacemakers. De groep ontstond in Liverpool, wat de link met het liedjesfestijn compleet maakte.
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'