TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wacht niet langer en beluister 'm hieronder!
Joost Klein heeft uiteraard een boodschap met dit nummer. Hij wil vooral duidelijk maken dat er geen grenzen zijn als je je dromen wil waarmaken en jouw verhaal wil vertellen. "Europapa gaat over een weeskind dat door heel Europa (en omstreken) reist om zichzelf te vinden en zijn verhaal te vertellen", aldus de zanger in een persbericht. "Eerst kennen de mensen hem niet, maar hij blijft elke kans pakken om zichzelf te laten zien."
Het Eurovisie Songfestival vindt dit jaar plaats 7, 9 en 11 mei in het Zweedse Malmö. Joost Klein treedt op in de tweede helft van de tweede halve finale. Hij neemt het hier op tegen landen als Oostenrijk, Estland, Georgië, Malta, Zwitserland, Noorwegen, Letland, Griekenland, Tsjechië, Albanië, Israël, Denemarken, Armenië, San Marino en België. Uiteraard zullen de twee halve finales en de grote finale te zien zijn bij AVROTROS op NPO1.
Niets missen? We houden je via deze pagina op de hoogte van het Songfestival.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish