TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de winst van Kalush Orchestra op het Eurovisie Songfestival dit jaar rees natuurlijk gelijk de vraag of het liedjesfestijn in 2023 in Oekraïne gehouden kon worden vanwege de oorlog met Rusland. De organisatie heeft die knoop nu definitief doorgehakt: de muziekkaravaan reist volgend jaar af naar het Verenigd Koninkrijk.
De BBC zal het Eurovisie Songfestival in 2023 uitzenden, maar zal daarvoor wel samenwerken met de Oekraïense zender UA:PBC.
De Oekraïense groep Kalush Orchestra won met hun nummer Stefania de afgelopen editie van het liedjesfestijn. Het land had maar wat graag het evenement willen organiseren, maar de European Broadcasting Union liet al snel weten dat dit geen optie was door de huidige oorlogssituatie daar: "Na een objectieve analyse heeft de organisatie tot haar grote spijt geconcludeerd dat Oekraïne niet kan voldoen aan de veiligheids- en operationele garanties."
Dat het Verenigd Koninkrijk nu als uitvalsbasis is gekozen is geen grote verrassing. Sam Ryder eindigde tijdens de afgelopen editie namelijk als tweede voor dat land met Space Man dus is het een logische stap dat de organisatie met dat land in conclaaf is gegaan.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'