TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Of Joost Klein het nummer dat Europapa heet, live zal zingen, is niet bekend, maar we gaan het in ieder geval horen. De zanger beantwoordt ook vragen over het lied. En hij vertelt over zijn voorbereidingen voor het Eurovisie Songfestival dat dit jaar in Stockholm wordt gehouden.
Joost vertelde eerder dat hij Europapa heeft geschreven voor zijn vader die aan kanker overleed toen Joost 12 jaar oud was. Hij zei ook dat het Songfestival iets staat te wachten dat ’nog niet eerder is gebeurd'. De verwachtingen zijn daarom hooggespannen. Joost treed op 9 mei aan in de tweede halve finale van het Eurovisie Songfestival.
De Middag/Avondshow met Arjen Lubach LIVE is te zien op donderdag 29 februari om 16:45 uur op NPO1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie