TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze heeft zelfs al in een paar andere talentenjachten haar opwachting gemaakt.
De kwartfinale van The Headliner moet officieel nog beginnen, maar als we naar de views op het YouTube-kanaal van het programma kijken, lijkt de winnaar al duidelijk: Jorieke. Haar vertolking van - haar zelfgeschreven nummer - Vette Boeren is inmiddels bijna 100.000 keer bekeken, terwijl de tweede meest bekeken video slechts 32.000 keer is aangeklikt. En dat is niet zo verrassend: de Almelose zangeres steelt al sinds haar eerste verschijning de show met haar keuze voor boerenrock en haar vrolijke persoonlijkheid.
Heb je dat helemaal gemist? Bekijk dan vooral de auditie hieronder!
Het is echter niet de eerste keer dat Jorieke probeert door te breken. In 2018 was ze een van de deelnemers in het SBS6-programma House of Talent, waar ze samen met zeven andere kandidaten in een groot huis verbleef en elke zes weken een nummer moest uitbrengen voor de 'releaseshow'. Die deelname bracht echter niet veel succes: na drie maanden moest ze het huis alweer verlaten.
Twee jaar later probeerde ze het opnieuw in The Voice of Holland, maar ook dat liep niet bepaald rooskleurig af. Uiteindelijk besloot haar coach Waylon haar tijdens de battles te laten gaan.
Benieuwd of ze ditmaal wel weet te winnen? The Headliner is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan bij Videoland.
De handtekening staat: De Bogaartjes komen met een nieuw seizoen
20:26Janny en André bevestigen nu echt de komst van nieuw seizoen Denkend aan Holland
20:05Paul de Leeuw haakt af als jurylid van Stars on Stage
19:41Dit is de trailer van Grand Hotel aan Zee
15:03Joop van den Ende heeft een advies voor Renze Klamer: 'Ga in een kroeg in Amsterdam zitten'