TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft weer een waar feestje te worden!
Het koningshuis mag dan dit jaar een bezoekje brengen aan Rotterdam, maar in Breda ontkom je op donderdag 27 april ook niet aan alle koningshuisgekte. Traditiegetrouw zetten daar namelijk de radiodj's en medewerkers van Radio 538 eens flink de bloemetjes buiten met het grootste Radio 538 Koningsdag evenement.
De hele dag treden er op het Chasséveld in Breda de beste artiesten van dit moment op, zoals de mannen van Kris Kross Amsterdam, Snelle, Zoë Tauran, Davina Michelle, Flemming, Nielson, Gerard Joling en Di-Rect. Toegang is gratis, maar zorg dan wel dat je een ticket hebt bemachtigd.
Mocht je nu net naast een ticket hebben gegrepen of - om wat voor reden dan ook - de deur niet uit kunnen, hoef je niet in zak en as te zitten. 538 Koningsdag is donderdag 27 april van 11:57 uur tot 22:30 uur te beluisteren via Radio 538 en te bekijken via SBS6 (tot 17:45 uur) en TV538.
Ook via de video hieronder blijf je de hele dag op de hoogte van alles wat er gebeurt op het Chasséveld in Breda. Kijk dus live mee.
Ben je benieuwd naar de optredens? Bekijk hier het complete schema.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken