TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft weer een waar feestje te worden!
Het koningshuis mag dan dit jaar een bezoekje brengen aan Rotterdam, maar in Breda ontkom je op donderdag 27 april ook niet aan alle koningshuisgekte. Traditiegetrouw zetten daar namelijk de radiodj's en medewerkers van Radio 538 eens flink de bloemetjes buiten met het grootste Radio 538 Koningsdag evenement.
De hele dag treden er op het Chasséveld in Breda de beste artiesten van dit moment op, zoals de mannen van Kris Kross Amsterdam, Snelle, Zoë Tauran, Davina Michelle, Flemming, Nielson, Gerard Joling en Di-Rect. Toegang is gratis, maar zorg dan wel dat je een ticket hebt bemachtigd.
Mocht je nu net naast een ticket hebben gegrepen of - om wat voor reden dan ook - de deur niet uit kunnen, hoef je niet in zak en as te zitten. 538 Koningsdag is donderdag 27 april van 11:57 uur tot 22:30 uur te beluisteren via Radio 538 en te bekijken via SBS6 (tot 17:45 uur) en TV538.
Ook via de video hieronder blijf je de hele dag op de hoogte van alles wat er gebeurt op het Chasséveld in Breda. Kijk dus live mee.
Ben je benieuwd naar de optredens? Bekijk hier het complete schema.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse