TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat zou iets kunnen worden in de trant van Ik wil zwemmen in glühwein, maar het is nog even afwachten wat de uiteindelijke titel wordt. Het lijkt erop alsof Mart al een winterlied klaar heeft liggen, want hij ontvangt in zijn programma gasten met wie hij een après-ski hit wil maken. Het zou ook kunnen dat hij en de gast in kwestie samen een liedje gaan schrijven. Wie die gasten zijn, is nog niet bekend.
Mart Hoogkamer reist voor het programma af naar een wintersportlocatie zodat hij en de gasten lekker in de stemming kunnen komen. De opnamen zijn al geweest en de uitzendingen kun je eind oktober verwachten. Mart Hoogkamer is natuurlijk bekend van zijn hit Ik wil zwemmen in Bacardi Lemon. Hij brak door met zijn versie van de klassieker Unchained Melody van The Righteous Brothers.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'