Muziek
MEAU en Douwe Bob in Beste Zangers
Wietse Zuidberg
  ·  
Dat heeft Smit verteld op NPO Radio 2.
Nieuwe datum nog niet bekend
Het is overigens nog niet bekend wanneer de nieuwe reeks op de buis komt. Grote kans dat er dit weekend meer over naar buiten komt. Zaterdagochtend maakt AVROTROS namelijk via hun social media kanalen bekend welke artiesten er nog meer te zien zullen zijn in het zestiende seizoen van Beste Zangers.
Opnames Beste Zangers volgende week
Wel is dus al bekend dat Douwe Bob, Meau en ook de Volendamse Mell volgende week met nog een aantal artiesten afreizen naar Spanje voor de opnames. De presentatie van de nieuwe reeks Beste Zangers is wederom in handen van Smit.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Paul de Leeuw presenteert de nieuwe zaterdagavondshow Hotel Hollandia
In de nieuwe zaterdagavondshow Hotel Hollandia komen de genres satire, drama en talkshow samen. In een fictief hotel is het personeel druk met het runnen van de zaak terwijl Paul de Leeuw in de lobby een praatprogramma presenteert.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 19:33Videoland kondigt kerstfilm Eerste Hulp bij Kerst aan
16:27Nu op Videoland: Love Island USA - seizoen 5
16:25Nieuw seizoen Floortje Naar Het Einde Van De Wereld komt eraan
15:25Hoogtepunten van staatsbezoek koningspaar aan Zuid-Afrika te zien bij NOS
14:59Boer Zoek Vrouw-brieven van boer Tom in rook op