TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA bevestigde woensdag het nieuws. Naast Mia en Dion schuift ook voormalig-winnaar Duncan Laurence aan. Hij werkte mee aan het nummer 'Burning daylight', waarmee het duo optreedt tijdens het Eurovisie Songfestival.
Duncan vertolkt een soort mentorrol voor het relatief jonge duo en liet onlangs nog weten dit uiterst serieus te nemen. Zo heeft hij het uitbrengen van eigen nieuwe muziek even op de lange baan geschoven om zich volledig op deze taak te kunnen concentreren.
De drie zijn vrijdag vanaf 19.00 uur te zien in Khalid & Sophie op NPO 1.
Vrijdag zijn Mia Nicolai, Dion Cooper en Duncan Laurence (@dunclaurence) te gast in onze uitzending. Mia en Dion zingen voor het eerst op televisie hun nummer Burning Daylight, voor ze naar Liverpool vertrekken. #Songfestival #Eurovision2023 #KhalidenSophie pic.twitter.com/uaCswjALKf — Khalid & Sophie (@khalidensophie) April 26, 2023
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer