TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA bevestigde woensdag het nieuws. Naast Mia en Dion schuift ook voormalig-winnaar Duncan Laurence aan. Hij werkte mee aan het nummer 'Burning daylight', waarmee het duo optreedt tijdens het Eurovisie Songfestival.
Duncan vertolkt een soort mentorrol voor het relatief jonge duo en liet onlangs nog weten dit uiterst serieus te nemen. Zo heeft hij het uitbrengen van eigen nieuwe muziek even op de lange baan geschoven om zich volledig op deze taak te kunnen concentreren.
De drie zijn vrijdag vanaf 19.00 uur te zien in Khalid & Sophie op NPO 1.
Vrijdag zijn Mia Nicolai, Dion Cooper en Duncan Laurence (@dunclaurence) te gast in onze uitzending. Mia en Dion zingen voor het eerst op televisie hun nummer Burning Daylight, voor ze naar Liverpool vertrekken. #Songfestival #Eurovision2023 #KhalidenSophie pic.twitter.com/uaCswjALKf — Khalid & Sophie (@khalidensophie) April 26, 2023
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'