TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA bevestigde woensdag het nieuws. Naast Mia en Dion schuift ook voormalig-winnaar Duncan Laurence aan. Hij werkte mee aan het nummer 'Burning daylight', waarmee het duo optreedt tijdens het Eurovisie Songfestival.
Duncan vertolkt een soort mentorrol voor het relatief jonge duo en liet onlangs nog weten dit uiterst serieus te nemen. Zo heeft hij het uitbrengen van eigen nieuwe muziek even op de lange baan geschoven om zich volledig op deze taak te kunnen concentreren.
De drie zijn vrijdag vanaf 19.00 uur te zien in Khalid & Sophie op NPO 1.
Vrijdag zijn Mia Nicolai, Dion Cooper en Duncan Laurence (@dunclaurence) te gast in onze uitzending. Mia en Dion zingen voor het eerst op televisie hun nummer Burning Daylight, voor ze naar Liverpool vertrekken. #Songfestival #Eurovision2023 #KhalidenSophie pic.twitter.com/uaCswjALKf — Khalid & Sophie (@khalidensophie) April 26, 2023
Anouk brengt een serenade aan Diederik in De Bondgenoten
15:03Shownieuws creëert verwarring over lot Greetje in Urk!: 'Doet echt niet meer mee'
14:45Dit zijn de leukste kijktips voor Pride 2026
14:10We Zijn er Bijna!: dit is de exacte route die Marlijn en de kampeerders afleggen
13:34Wanneer is LUBACH weer terug op tv?