TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA bevestigde woensdag het nieuws. Naast Mia en Dion schuift ook voormalig-winnaar Duncan Laurence aan. Hij werkte mee aan het nummer 'Burning daylight', waarmee het duo optreedt tijdens het Eurovisie Songfestival.
Duncan vertolkt een soort mentorrol voor het relatief jonge duo en liet onlangs nog weten dit uiterst serieus te nemen. Zo heeft hij het uitbrengen van eigen nieuwe muziek even op de lange baan geschoven om zich volledig op deze taak te kunnen concentreren.
De drie zijn vrijdag vanaf 19.00 uur te zien in Khalid & Sophie op NPO 1.
Vrijdag zijn Mia Nicolai, Dion Cooper en Duncan Laurence (@dunclaurence) te gast in onze uitzending. Mia en Dion zingen voor het eerst op televisie hun nummer Burning Daylight, voor ze naar Liverpool vertrekken. #Songfestival #Eurovision2023 #KhalidenSophie pic.twitter.com/uaCswjALKf — Khalid & Sophie (@khalidensophie) April 26, 2023
Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026