TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van dit familieconcert vol kerstklassiekers en hedendaagse kersthits is in handen van Sosha Duysker.
Als je na jaren afscheid neemt van elkaar, moet je dat in stijl doen, zo moet FOURCE hebben gedacht. De boyband bestaande uit Max Mies, Jannes Heuvelmans, Niels Schlimback en Ian Kuyper is de hoofdgast van het evenement en dat is niet voor niets. Ze gaan namelijk na dit concert ieder hun eigen weg. Voor de fans is dit dus echt de allerlaatste kans om hun favoriete samenstelling te zien optreden.
Toch staan de jongens van FOURCE er niet helemaal alleen voor. Ook zangeressen Stefania en Gioia Parijs en operazanger Lucas van Lierop mogen speciaal voor deze gelegenheid muzikaal van zich laten horen. Zij wagen zich samen met het symfonieconcert zowel aan moderne kersthits als Santa Tell Me van Ariana Grande en Mistletoe van Justin Bieber als klassiekers als It's Beginning to Look a Lot Like Christmas van Perry Como en Let it Snow van Frank Sinatra.
Symphonic Christmas is woensdag 21 december om 16:45 uur te zien bij AVROTROS op NPO Zapp. Ook komt de tv-uitzending op het YouTube-kanaal van NPO Zapp.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond