TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van dit familieconcert vol kerstklassiekers en hedendaagse kersthits is in handen van Sosha Duysker.
Als je na jaren afscheid neemt van elkaar, moet je dat in stijl doen, zo moet FOURCE hebben gedacht. De boyband bestaande uit Max Mies, Jannes Heuvelmans, Niels Schlimback en Ian Kuyper is de hoofdgast van het evenement en dat is niet voor niets. Ze gaan namelijk na dit concert ieder hun eigen weg. Voor de fans is dit dus echt de allerlaatste kans om hun favoriete samenstelling te zien optreden.
Toch staan de jongens van FOURCE er niet helemaal alleen voor. Ook zangeressen Stefania en Gioia Parijs en operazanger Lucas van Lierop mogen speciaal voor deze gelegenheid muzikaal van zich laten horen. Zij wagen zich samen met het symfonieconcert zowel aan moderne kersthits als Santa Tell Me van Ariana Grande en Mistletoe van Justin Bieber als klassiekers als It's Beginning to Look a Lot Like Christmas van Perry Como en Let it Snow van Frank Sinatra.
Symphonic Christmas is woensdag 21 december om 16:45 uur te zien bij AVROTROS op NPO Zapp. Ook komt de tv-uitzending op het YouTube-kanaal van NPO Zapp.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij