TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van dit familieconcert vol kerstklassiekers en hedendaagse kersthits is in handen van Sosha Duysker.
Als je na jaren afscheid neemt van elkaar, moet je dat in stijl doen, zo moet FOURCE hebben gedacht. De boyband bestaande uit Max Mies, Jannes Heuvelmans, Niels Schlimback en Ian Kuyper is de hoofdgast van het evenement en dat is niet voor niets. Ze gaan namelijk na dit concert ieder hun eigen weg. Voor de fans is dit dus echt de allerlaatste kans om hun favoriete samenstelling te zien optreden.
Toch staan de jongens van FOURCE er niet helemaal alleen voor. Ook zangeressen Stefania en Gioia Parijs en operazanger Lucas van Lierop mogen speciaal voor deze gelegenheid muzikaal van zich laten horen. Zij wagen zich samen met het symfonieconcert zowel aan moderne kersthits als Santa Tell Me van Ariana Grande en Mistletoe van Justin Bieber als klassiekers als It's Beginning to Look a Lot Like Christmas van Perry Como en Let it Snow van Frank Sinatra.
Symphonic Christmas is woensdag 21 december om 16:45 uur te zien bij AVROTROS op NPO Zapp. Ook komt de tv-uitzending op het YouTube-kanaal van NPO Zapp.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers