TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even was het spannend of Klassiekers met Kleinsma wel een derde reeks zou krijgen, maar na het succes van de eerste seizoenen kon dat natuurlijk niet uitblijven. Omroep MAX deelt al wat beelden van wat we binnenkort kunnen verwachten.
En aan de fragmenten te zien staat ons weer een mooi seizoen te wachten met een bont gezelschap aan gasten.
Loes Luca opent het derde seizoen met verhalen over haar lijflied 'Zeur niet' en haar heldin Adèle Bloemendaal. De actrice stond al een tijdje hoog op de wensenlijst voor Klassiekers met Kleinsma. De comédienne heeft nu eindelijk tijd. Verder komen Veldhuis & Kemper, Ruth Jacott, Jon van Eerd, Gordon en Tineke Schouten komen praten over kleinkunst.
Het concept van Klassiekers met Kleinsma blijft dit seizoen onveranderd. Simone Kleinsma praat in de studio met haar gasten en duikt met hen in de Nederlandse muziek.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf vrijdag 26 mei om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Bekijk hieronder vast de beelden:
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel