TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even was het spannend of Klassiekers met Kleinsma wel een derde reeks zou krijgen, maar na het succes van de eerste seizoenen kon dat natuurlijk niet uitblijven. Omroep MAX deelt al wat beelden van wat we binnenkort kunnen verwachten.
En aan de fragmenten te zien staat ons weer een mooi seizoen te wachten met een bont gezelschap aan gasten.
Loes Luca opent het derde seizoen met verhalen over haar lijflied 'Zeur niet' en haar heldin Adèle Bloemendaal. De actrice stond al een tijdje hoog op de wensenlijst voor Klassiekers met Kleinsma. De comédienne heeft nu eindelijk tijd. Verder komen Veldhuis & Kemper, Ruth Jacott, Jon van Eerd, Gordon en Tineke Schouten komen praten over kleinkunst.
Het concept van Klassiekers met Kleinsma blijft dit seizoen onveranderd. Simone Kleinsma praat in de studio met haar gasten en duikt met hen in de Nederlandse muziek.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf vrijdag 26 mei om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Bekijk hieronder vast de beelden:
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire