TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even was het spannend of Klassiekers met Kleinsma wel een derde reeks zou krijgen, maar na het succes van de eerste seizoenen kon dat natuurlijk niet uitblijven. Omroep MAX deelt al wat beelden van wat we binnenkort kunnen verwachten.
En aan de fragmenten te zien staat ons weer een mooi seizoen te wachten met een bont gezelschap aan gasten.
Loes Luca opent het derde seizoen met verhalen over haar lijflied 'Zeur niet' en haar heldin Adèle Bloemendaal. De actrice stond al een tijdje hoog op de wensenlijst voor Klassiekers met Kleinsma. De comédienne heeft nu eindelijk tijd. Verder komen Veldhuis & Kemper, Ruth Jacott, Jon van Eerd, Gordon en Tineke Schouten komen praten over kleinkunst.
Het concept van Klassiekers met Kleinsma blijft dit seizoen onveranderd. Simone Kleinsma praat in de studio met haar gasten en duikt met hen in de Nederlandse muziek.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf vrijdag 26 mei om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Bekijk hieronder vast de beelden:
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag