TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even was het spannend of Klassiekers met Kleinsma wel een derde reeks zou krijgen, maar na het succes van de eerste seizoenen kon dat natuurlijk niet uitblijven. Omroep MAX deelt al wat beelden van wat we binnenkort kunnen verwachten.
En aan de fragmenten te zien staat ons weer een mooi seizoen te wachten met een bont gezelschap aan gasten.
Loes Luca opent het derde seizoen met verhalen over haar lijflied 'Zeur niet' en haar heldin Adèle Bloemendaal. De actrice stond al een tijdje hoog op de wensenlijst voor Klassiekers met Kleinsma. De comédienne heeft nu eindelijk tijd. Verder komen Veldhuis & Kemper, Ruth Jacott, Jon van Eerd, Gordon en Tineke Schouten komen praten over kleinkunst.
Het concept van Klassiekers met Kleinsma blijft dit seizoen onveranderd. Simone Kleinsma praat in de studio met haar gasten en duikt met hen in de Nederlandse muziek.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf vrijdag 26 mei om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Bekijk hieronder vast de beelden:
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit