TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet als eerste, ook niet ergens verstopt in de middenmoot maar als slotstuk van de avond: het lot lijkt Joost Klein gunstig gestemd tijdens het Eurovisie Songfestival, zo blijkt tijdens de bekendmaking op het YouTube-kanaal van het Songfestival.
Of, beter gezegd: de producenten van het liedjesfestijn hebben Europapa het slotstuk van de avond gemaakt. De startvolgorde van de halve finales wordt niet via loting bepaald maar is strikt een zaak van de makers.
In de tweede halve finale, te zien op donderdag 9 mei 2024, moet Malta beginnen. De laatste twee landen voordat Nederland aan de beurt is zijn respectievelijk Israël en Noorwegen. Volgens Songfestival-kenner Aran Bade is het een mooie uitgangspositie om voldoende stemmen te sprokkelen voor de grote finale.
Zojuist bekend: Joost Klein treedt als allerlaatste op in de tweede halve finale! Europapa als knallend einde! Een mooie uitgangspositie om zich te plaatsen voor de grote finale! #Eurovision #Songfestival — Aran Bade (@AranBade) March 26, 2024
Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface