TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet als eerste, ook niet ergens verstopt in de middenmoot maar als slotstuk van de avond: het lot lijkt Joost Klein gunstig gestemd tijdens het Eurovisie Songfestival, zo blijkt tijdens de bekendmaking op het YouTube-kanaal van het Songfestival.
Of, beter gezegd: de producenten van het liedjesfestijn hebben Europapa het slotstuk van de avond gemaakt. De startvolgorde van de halve finales wordt niet via loting bepaald maar is strikt een zaak van de makers.
In de tweede halve finale, te zien op donderdag 9 mei 2024, moet Malta beginnen. De laatste twee landen voordat Nederland aan de beurt is zijn respectievelijk Israël en Noorwegen. Volgens Songfestival-kenner Aran Bade is het een mooie uitgangspositie om voldoende stemmen te sprokkelen voor de grote finale.
Zojuist bekend: Joost Klein treedt als allerlaatste op in de tweede halve finale! Europapa als knallend einde! Een mooie uitgangspositie om zich te plaatsen voor de grote finale! #Eurovision #Songfestival — Aran Bade (@AranBade) March 26, 2024
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune