TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met het ANP geeft frontman Bart van der Weide aan dat het de band 'wel leuk' lijkt om 'ooit' mee te doen.
Maar de nederpopformatie wil bij een eventuele deelname wel dicht bij zichzelf blijven. De voorwaarde is 'hun eigen ding doen', zo verklaart Van der Weide: 'Ik hoef niet in een glitterpakje met danseressen en explosies. Maar gewoon als The Common Linnets. Gewoon met een mooi liedje. En als Anouk. Dan ja, zeker".
Racoon scoorde grote Nederlandstalige hits als Oceaan, toch zou het voor het liedjesfestijn een Engelstalig nummer worden. "Engels is ook een beetje de taal van de popmuziek. Het is niet alleen voor Nederland, maar voor nog veel meer landen die gaan luisteren. Maar een goed lied is een goed lied."
Avrotros heeft nog tot 1 november om te beslissen of ze voor komend jaar mee willen doen. Voor die datum moet de organiserende European Broadcasting Union (EBU) weten of de diskwalificatie van Joost Klein en andere procedurele bezwaren een Nederlandse deelname in de weg staan.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden