TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
In gesprek met het ANP geeft frontman Bart van der Weide aan dat het de band 'wel leuk' lijkt om 'ooit' mee te doen.
Maar de nederpopformatie wil bij een eventuele deelname wel dicht bij zichzelf blijven. De voorwaarde is 'hun eigen ding doen', zo verklaart Van der Weide: 'Ik hoef niet in een glitterpakje met danseressen en explosies. Maar gewoon als The Common Linnets. Gewoon met een mooi liedje. En als Anouk. Dan ja, zeker".
Racoon scoorde grote Nederlandstalige hits als Oceaan, toch zou het voor het liedjesfestijn een Engelstalig nummer worden. "Engels is ook een beetje de taal van de popmuziek. Het is niet alleen voor Nederland, maar voor nog veel meer landen die gaan luisteren. Maar een goed lied is een goed lied."
Avrotros heeft nog tot 1 november om te beslissen of ze voor komend jaar mee willen doen. Voor die datum moet de organiserende European Broadcasting Union (EBU) weten of de diskwalificatie van Joost Klein en andere procedurele bezwaren een Nederlandse deelname in de weg staan.
Partnerbijdrage
Peter Gillis bij aankomst rechtbank: 'Schande!'
10:24Marc Marie Huijbregts: 'Deze Wie is de Mol?-deelnemer is een beetje een klootzakje'
10:00Art Rooijakkers heeft niets te vrezen: 'Nieuws van de Dag krijgt minimaal jaar om te groeien'
10:00Sanne Wallis de Vries dolblij dat ze De Cirkel mag presenteren: 'Was sluimerende ambitie'
08:49Het Perfecte Plaatje op Reis 2025: dit zijn de deelnemers