TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met het ANP geeft frontman Bart van der Weide aan dat het de band 'wel leuk' lijkt om 'ooit' mee te doen.
Maar de nederpopformatie wil bij een eventuele deelname wel dicht bij zichzelf blijven. De voorwaarde is 'hun eigen ding doen', zo verklaart Van der Weide: 'Ik hoef niet in een glitterpakje met danseressen en explosies. Maar gewoon als The Common Linnets. Gewoon met een mooi liedje. En als Anouk. Dan ja, zeker".
Racoon scoorde grote Nederlandstalige hits als Oceaan, toch zou het voor het liedjesfestijn een Engelstalig nummer worden. "Engels is ook een beetje de taal van de popmuziek. Het is niet alleen voor Nederland, maar voor nog veel meer landen die gaan luisteren. Maar een goed lied is een goed lied."
Avrotros heeft nog tot 1 november om te beslissen of ze voor komend jaar mee willen doen. Voor die datum moet de organiserende European Broadcasting Union (EBU) weten of de diskwalificatie van Joost Klein en andere procedurele bezwaren een Nederlandse deelname in de weg staan.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten