TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Derksen kon bevestigen dat hij vanaf maandag 15 augustus de werkdag mag afsluiten op Radio Veronica met zijn nieuwe radioshow Muziek voor volwassenen.
Aan Shownieuws vertelde Johan al wat de inhoud wordt van zijn avondshow: "Er komt dagelijks mooie muziek uit die je nooit op de radio hoort. Het wordt een mix van blues, americana, soul, country, gospel en rock. Ik pretendeer geen diskjockey te zijn, maar draai slechts plaatjes zonder door de nummers heen te praten. Geheel in strijd met mijn karakter cijfer ik mezelf dus weg, het draait alleen om de muziek."
Muziek voor volwassenen is zeker geen nieuw programma. Derksen maakte de show met exact dezelfde naam en insteek al enkele jaren voor Radio West, maar die zender schrapte Derksen afgelopen april in de nasleep van het kaarsincident. Johan sprak toen van cancelcultuur.
Johan maakt Muziek voor volwassenen geheel in eigen beheer en hoeft er niet eens de deur voor uit. Hij praat de show aan elkaar in zijn thuisstudio waar zijn immense muziekverzameling binnen handbereik is en hij ook vrijuit een sigaartje mag opsteken.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival