TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de zomer van 2022 gaf Rob de Nijs zijn afscheidsconcert in de Ziggo Dome. De zanger moest noodgedwongen zijn microfoon aan de wilgen hangen, want door de ziekte van Parkinson werd zingen en optreden voor hem steeds lastiger. Maar zo’n indrukwekkende carrière mocht natuurlijk niet eindigen zonder een allerlaatste concert.
Het werd daardoor ook een mooie en emotionele avond waarop ook De Nijs zelf het niet drooghield. Er waren gastoptredens van onder anderen Claudia de Breij, Danny Vera en Trijntje Oosterhuis. Artiesten die veel met hem hebben gewerkt en mensen die dicht bij hem stonden, vertelden over hun diepe band met de zanger. Uiteraard kwamen ook al zijn bekende nummers voorbij, van Jan Klaassen de trompetter tot Banger hart en van Het werd zomer tot Malle Babbe.
Nu, na zijn overlijden eerder deze week, krijgt dit afscheidsconcert een nog diepere lading. Wil je dat ook ervaren? Schakel dan op zondag 23 maart 2025 over naar NPO 1 en sta voor de laatste keer echt stil bij de muziek van Rob de Nijs en de impact die hij heeft gehad op de Nederlandse muziekgeschiedenis.
Rob de Nijs - Het Is Mooi Geweest zie je op zondag 23 maart 2025 vanaf 21:30 uur bij MAX op NPO 1.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans