TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze muzikale BN'ers waren zojuist te zien in een fragment op RTL4.
In Better than Ever blikken diverse kandidaten die ooit hebben meegedaan aan programma's als X-Factor, The Voice of Holland, Starmaker en Idols nog eenmaal terug op hun ervaringen. Dat echter niet alleen, ze mogen namelijk ook het podium op om muzikaal van zich te laten horen en hiermee de rest te overtuigen dat ze daadwerkelijk 'better than ever' zijn. Wie daarin het meest slaagt, gaat aan het einde van de rit naar huis met 25.000 euro te gebruiken voor zijn of haar carrière.
Afgelopen seizoen waren onder meer al Jennifer Ewbank, Iris Kroes, Jim van der Zee en Chris Hordijk te zien en te horen. Voor het tweede seizoen is het de makers wederom gelukt om wat fijne namen te strikken. Uit de eerste beelden blijkt al dat onder meer voormalig The Voice of Holland-winnares Julia Zahra (Julia van der Toorn) aanwezig zal zijn net als Raffaëla Paton, Sandra van Nieuwland, Joan Franka, Kim de Boer, Richy Brown, Pearl Josefzoon, Demi van Wijngaarden, Johannes Rypma, Anna Speller en Adlicious-lid Shirley Spoor. Wie daar nog bijkomen, moet later blijken.
Better than Ever is vanaf donderdag 16 maart wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden