TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze muzikale BN'ers waren zojuist te zien in een fragment op RTL4.
In Better than Ever blikken diverse kandidaten die ooit hebben meegedaan aan programma's als X-Factor, The Voice of Holland, Starmaker en Idols nog eenmaal terug op hun ervaringen. Dat echter niet alleen, ze mogen namelijk ook het podium op om muzikaal van zich te laten horen en hiermee de rest te overtuigen dat ze daadwerkelijk 'better than ever' zijn. Wie daarin het meest slaagt, gaat aan het einde van de rit naar huis met 25.000 euro te gebruiken voor zijn of haar carrière.
Afgelopen seizoen waren onder meer al Jennifer Ewbank, Iris Kroes, Jim van der Zee en Chris Hordijk te zien en te horen. Voor het tweede seizoen is het de makers wederom gelukt om wat fijne namen te strikken. Uit de eerste beelden blijkt al dat onder meer voormalig The Voice of Holland-winnares Julia Zahra (Julia van der Toorn) aanwezig zal zijn net als Raffaëla Paton, Sandra van Nieuwland, Joan Franka, Kim de Boer, Richy Brown, Pearl Josefzoon, Demi van Wijngaarden, Johannes Rypma, Anna Speller en Adlicious-lid Shirley Spoor. Wie daar nog bijkomen, moet later blijken.
Better than Ever is vanaf donderdag 16 maart wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie