TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net nadat de blondine haar liedje vorige week presenteerde zakte ze in eerste instantie van de 20ste naar de 22ste plek, maar de laatste dagen is het anders en nu staat Stien den Hollander zelfs achtste! Uit het verleden weten we dat de bookmakers het zelden bij het verkeerde eind hebben, dus dit belooft veel.
Die achtste plek betekent trouwens niet dat Nederland veel kans maakt het Eurovisie Songfestival van dit jaar te winnen, de bookmakers geven S10 op dit moment 3% kans op een overwinning. De inzending van Oekraïne, Kalush Orchestra met Stefania, staat nog immer fier bovenaan. En dat heeft zo te horen alles te maken met de oorlog die op dit moment woedt in Oekraïne.
De kans dat S10 de komende weken nog gaat stijgen is trouwens groot omdat een aantal landen dat nu boven Nederland staat genoteerd, hun lied nog niet heeft gepresenteerd. Het gaat om Zweden, Griekenland, het Verenigd Koninkrijk (6) en België.
Partnerbijdrage
B&B-ster Arie (75) stelde ultimatum aan Caroline: ‘Ik wilde duidelijkheid hebben’
09:10RTL heeft geen interesse in solo-overstap Wilfred Genee: ‘Alle drie of niemand’
09:01Emma Kok openhartig over nieuwe liefde bij Andy in de auto
08:47De TV van gisteren: Wolven bezorgt NPO 1 regelrechte kijkcijfernachtmerrie op primetime
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express