TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net nadat de blondine haar liedje vorige week presenteerde zakte ze in eerste instantie van de 20ste naar de 22ste plek, maar de laatste dagen is het anders en nu staat Stien den Hollander zelfs achtste! Uit het verleden weten we dat de bookmakers het zelden bij het verkeerde eind hebben, dus dit belooft veel.
Die achtste plek betekent trouwens niet dat Nederland veel kans maakt het Eurovisie Songfestival van dit jaar te winnen, de bookmakers geven S10 op dit moment 3% kans op een overwinning. De inzending van Oekraïne, Kalush Orchestra met Stefania, staat nog immer fier bovenaan. En dat heeft zo te horen alles te maken met de oorlog die op dit moment woedt in Oekraïne.
De kans dat S10 de komende weken nog gaat stijgen is trouwens groot omdat een aantal landen dat nu boven Nederland staat genoteerd, hun lied nog niet heeft gepresenteerd. Het gaat om Zweden, Griekenland, het Verenigd Koninkrijk (6) en België.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie