TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net nadat de blondine haar liedje vorige week presenteerde zakte ze in eerste instantie van de 20ste naar de 22ste plek, maar de laatste dagen is het anders en nu staat Stien den Hollander zelfs achtste! Uit het verleden weten we dat de bookmakers het zelden bij het verkeerde eind hebben, dus dit belooft veel.
Die achtste plek betekent trouwens niet dat Nederland veel kans maakt het Eurovisie Songfestival van dit jaar te winnen, de bookmakers geven S10 op dit moment 3% kans op een overwinning. De inzending van Oekraïne, Kalush Orchestra met Stefania, staat nog immer fier bovenaan. En dat heeft zo te horen alles te maken met de oorlog die op dit moment woedt in Oekraïne.
De kans dat S10 de komende weken nog gaat stijgen is trouwens groot omdat een aantal landen dat nu boven Nederland staat genoteerd, hun lied nog niet heeft gepresenteerd. Het gaat om Zweden, Griekenland, het Verenigd Koninkrijk (6) en België.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?