TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Net nadat de blondine haar liedje vorige week presenteerde zakte ze in eerste instantie van de 20ste naar de 22ste plek, maar de laatste dagen is het anders en nu staat Stien den Hollander zelfs achtste! Uit het verleden weten we dat de bookmakers het zelden bij het verkeerde eind hebben, dus dit belooft veel.
Die achtste plek betekent trouwens niet dat Nederland veel kans maakt het Eurovisie Songfestival van dit jaar te winnen, de bookmakers geven S10 op dit moment 3% kans op een overwinning. De inzending van Oekraïne, Kalush Orchestra met Stefania, staat nog immer fier bovenaan. En dat heeft zo te horen alles te maken met de oorlog die op dit moment woedt in Oekraïne.
De kans dat S10 de komende weken nog gaat stijgen is trouwens groot omdat een aantal landen dat nu boven Nederland staat genoteerd, hun lied nog niet heeft gepresenteerd. Het gaat om Zweden, Griekenland, het Verenigd Koninkrijk (6) en België.
Terugkijken: Jamai imponeert Maestro-kijkers opnieuw
09:48Deze Winter Vol Liefde-deelneemster komt je wellicht bekend voor
09:20Zien: Oos Kesbeke reageert op Expeditie Robinson-winst Camiel
09:01Monique Hansler briest: 'Mijn neus, dat ga ik echt niet doen'
08:13De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties