TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de aflevering van Met het Mes op Tafel van donderdagavond brachten Sjoerd en Mylou hun versie van het songfestivalnummer ten gehore – en die valt in de smaak.
De presentator en barvrouw zongen een kort gedeelte van C'est La Vie, het nummer waarmee Claude Nederland komende dinsdag vertegenwoordigt op het Songfestival in Bazel, Zwitserland. De versie van Sjoerd en Mylou kan in elk geval al rekenen op 'douze points', zo recenseren kijkers op social media.
Claude staat moment op de vijfde plek bij de bookmakers. Of hij genoeg points krijgt om het tot de finale te schoppen en inderdaad in de top 5 te eindigen, moet nog blijken. De eerste halve finale met Claude vindt plaats op dinsdag 13 mei, de tweede halve finale op donderdag 15 mei en de finale op zaterdag 17 mei.
Wil je niks missen van het Eurovisie Songfestival? Check alle kijktips.
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
07:51De Reünie krijgt een WK-special
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)