TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de aflevering van Met het Mes op Tafel van donderdagavond brachten Sjoerd en Mylou hun versie van het songfestivalnummer ten gehore – en die valt in de smaak.
De presentator en barvrouw zongen een kort gedeelte van C'est La Vie, het nummer waarmee Claude Nederland komende dinsdag vertegenwoordigt op het Songfestival in Bazel, Zwitserland. De versie van Sjoerd en Mylou kan in elk geval al rekenen op 'douze points', zo recenseren kijkers op social media.
Claude staat moment op de vijfde plek bij de bookmakers. Of hij genoeg points krijgt om het tot de finale te schoppen en inderdaad in de top 5 te eindigen, moet nog blijken. De eerste halve finale met Claude vindt plaats op dinsdag 13 mei, de tweede halve finale op donderdag 15 mei en de finale op zaterdag 17 mei.
Wil je niks missen van het Eurovisie Songfestival? Check alle kijktips.
Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv
10:18VI-tafel smult na van Gerard Joling: 'Vaker uitnodigen'