TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de aflevering van Met het Mes op Tafel van donderdagavond brachten Sjoerd en Mylou hun versie van het songfestivalnummer ten gehore – en die valt in de smaak.
De presentator en barvrouw zongen een kort gedeelte van C'est La Vie, het nummer waarmee Claude Nederland komende dinsdag vertegenwoordigt op het Songfestival in Bazel, Zwitserland. De versie van Sjoerd en Mylou kan in elk geval al rekenen op 'douze points', zo recenseren kijkers op social media.
Claude staat moment op de vijfde plek bij de bookmakers. Of hij genoeg points krijgt om het tot de finale te schoppen en inderdaad in de top 5 te eindigen, moet nog blijken. De eerste halve finale met Claude vindt plaats op dinsdag 13 mei, de tweede halve finale op donderdag 15 mei en de finale op zaterdag 17 mei.
Wil je niks missen van het Eurovisie Songfestival? Check alle kijktips.
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord