TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat maakte de Vlaamse omroep VTM vandaag bekend.
In Liefde voor Muziek logeren diverse artiesten uit zowel België als Nederland een week lang op een idyllische locatie. Dit doen ze natuurlijk niet zomaar, want net als in Beste Zangers steken ze daar elkaars nummer in een nieuw jasje. Dit jaar belooft het - volgens de Vlaamse omroep VTM - een ware 'clash der genres' te worden. Zo komen muziekvormen als rock, electro en meezingers voorbij voor zowel het erg jonge als het wat oudere publiek.
Stef Bos en Jaap Reesema staan er dan ook niet alleen voor. Het deelnemersveld van dit jaar wordt aangevuld met DAAN, K3, Metejoor, Günther Neefs en Portland. Voor Stef Bos, die in 2020 nog furore maakte in Beste Zangers, is het een droom die uitkomt. "Eindelijk", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. "Mijn weg in de muziek was altijd een avontuur. Mijn richting werd bepaald door mijn intuïtie. En toen Liefde voor Muziek voorbij kwam, zei mijn buik: doen."
Het nieuwe seizoen van Liefde voor Muziek is volgend voorjaar te zien op de Vlaamse zender VTM. Of de afleveringen ook in NL beschikbaar komen, blijft nog even de vraag.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk