TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Dat maakte de Vlaamse omroep VTM vandaag bekend.
In Liefde voor Muziek logeren diverse artiesten uit zowel België als Nederland een week lang op een idyllische locatie. Dit doen ze natuurlijk niet zomaar, want net als in Beste Zangers steken ze daar elkaars nummer in een nieuw jasje. Dit jaar belooft het - volgens de Vlaamse omroep VTM - een ware 'clash der genres' te worden. Zo komen muziekvormen als rock, electro en meezingers voorbij voor zowel het erg jonge als het wat oudere publiek.
Stef Bos en Jaap Reesema staan er dan ook niet alleen voor. Het deelnemersveld van dit jaar wordt aangevuld met DAAN, K3, Metejoor, Günther Neefs en Portland. Voor Stef Bos, die in 2020 nog furore maakte in Beste Zangers, is het een droom die uitkomt. "Eindelijk", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. "Mijn weg in de muziek was altijd een avontuur. Mijn richting werd bepaald door mijn intuïtie. En toen Liefde voor Muziek voorbij kwam, zei mijn buik: doen."
Het nieuwe seizoen van Liefde voor Muziek is volgend voorjaar te zien op de Vlaamse zender VTM. Of de afleveringen ook in NL beschikbaar komen, blijft nog even de vraag.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)