TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat maakte de Vlaamse omroep VTM vandaag bekend.
In Liefde voor Muziek logeren diverse artiesten uit zowel België als Nederland een week lang op een idyllische locatie. Dit doen ze natuurlijk niet zomaar, want net als in Beste Zangers steken ze daar elkaars nummer in een nieuw jasje. Dit jaar belooft het - volgens de Vlaamse omroep VTM - een ware 'clash der genres' te worden. Zo komen muziekvormen als rock, electro en meezingers voorbij voor zowel het erg jonge als het wat oudere publiek.
Stef Bos en Jaap Reesema staan er dan ook niet alleen voor. Het deelnemersveld van dit jaar wordt aangevuld met DAAN, K3, Metejoor, Günther Neefs en Portland. Voor Stef Bos, die in 2020 nog furore maakte in Beste Zangers, is het een droom die uitkomt. "Eindelijk", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. "Mijn weg in de muziek was altijd een avontuur. Mijn richting werd bepaald door mijn intuïtie. En toen Liefde voor Muziek voorbij kwam, zei mijn buik: doen."
Het nieuwe seizoen van Liefde voor Muziek is volgend voorjaar te zien op de Vlaamse zender VTM. Of de afleveringen ook in NL beschikbaar komen, blijft nog even de vraag.
De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Murder on the Orient Express
11:47Komt The Voice: Celebrity ook naar Nederland?
10:00René en Natasja Froger laten niets onbesproken in Mi Dushi: Wat Is Dan Liefde: 'Wij zijn een open boek'
09:55B&B Vol Liefde-sterren Eline en Timothy zoeken elkaar op op Ibiza: 'Wat een verrassing!'