TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
"My voice hurts, but the show must go on. I will give all my energy to the people", schreef hij voorafgaand aan het optreden in de Zwitserse hoofdstad.
Volgens De Telegraaf blies hij vervolgens moeiteloos de hele zaal weg. "De Exil in Zürich is een klein zaaltje, maar de boel ontploft al snel. Binnen dertig seconden is de eerste moshpit een feit. Het is totale gekte in de Zwitserse club. Tot het eind blijven de energieke beats de hoofdrol spelen", recenseert de krant.
Tijdens het optreden maakte Joost Klein zijn excuses voor zijn stem, zo tekent de ochtendkrant op. "Ik heb een druk schema waardoor mijn stem niet optimaal is”, zou hij tijdens de show hebben gezegd.
De zanger maakt overigens komende week bekend met welk liedje hij naar het Eurovisie Songfestival gaat. De titel (Europapa) is al bekend, maar het lied zelf nog niet. Op donderdag 29 februari brengt hij het ten gehore in De Avondshow met Arjen Lubach.
VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic