TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"My voice hurts, but the show must go on. I will give all my energy to the people", schreef hij voorafgaand aan het optreden in de Zwitserse hoofdstad.
Volgens De Telegraaf blies hij vervolgens moeiteloos de hele zaal weg. "De Exil in Zürich is een klein zaaltje, maar de boel ontploft al snel. Binnen dertig seconden is de eerste moshpit een feit. Het is totale gekte in de Zwitserse club. Tot het eind blijven de energieke beats de hoofdrol spelen", recenseert de krant.
Tijdens het optreden maakte Joost Klein zijn excuses voor zijn stem, zo tekent de ochtendkrant op. "Ik heb een druk schema waardoor mijn stem niet optimaal is”, zou hij tijdens de show hebben gezegd.
De zanger maakt overigens komende week bekend met welk liedje hij naar het Eurovisie Songfestival gaat. De titel (Europapa) is al bekend, maar het lied zelf nog niet. Op donderdag 29 februari brengt hij het ten gehore in De Avondshow met Arjen Lubach.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'