TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"My voice hurts, but the show must go on. I will give all my energy to the people", schreef hij voorafgaand aan het optreden in de Zwitserse hoofdstad.
Volgens De Telegraaf blies hij vervolgens moeiteloos de hele zaal weg. "De Exil in Zürich is een klein zaaltje, maar de boel ontploft al snel. Binnen dertig seconden is de eerste moshpit een feit. Het is totale gekte in de Zwitserse club. Tot het eind blijven de energieke beats de hoofdrol spelen", recenseert de krant.
Tijdens het optreden maakte Joost Klein zijn excuses voor zijn stem, zo tekent de ochtendkrant op. "Ik heb een druk schema waardoor mijn stem niet optimaal is”, zou hij tijdens de show hebben gezegd.
De zanger maakt overigens komende week bekend met welk liedje hij naar het Eurovisie Songfestival gaat. De titel (Europapa) is al bekend, maar het lied zelf nog niet. Op donderdag 29 februari brengt hij het ten gehore in De Avondshow met Arjen Lubach.
Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels
15:38Bewijzen deze drie ijzersterke hints dat Geraldine Kemper de Mol is in Wie Is de Mol? 2026?
14:50Deze bekende duo's zien we terug in I've Got The Music In Me op SBS6