TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"My voice hurts, but the show must go on. I will give all my energy to the people", schreef hij voorafgaand aan het optreden in de Zwitserse hoofdstad.
Volgens De Telegraaf blies hij vervolgens moeiteloos de hele zaal weg. "De Exil in Zürich is een klein zaaltje, maar de boel ontploft al snel. Binnen dertig seconden is de eerste moshpit een feit. Het is totale gekte in de Zwitserse club. Tot het eind blijven de energieke beats de hoofdrol spelen", recenseert de krant.
Tijdens het optreden maakte Joost Klein zijn excuses voor zijn stem, zo tekent de ochtendkrant op. "Ik heb een druk schema waardoor mijn stem niet optimaal is”, zou hij tijdens de show hebben gezegd.
De zanger maakt overigens komende week bekend met welk liedje hij naar het Eurovisie Songfestival gaat. De titel (Europapa) is al bekend, maar het lied zelf nog niet. Op donderdag 29 februari brengt hij het ten gehore in De Avondshow met Arjen Lubach.
De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)
11:16Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd