TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zanger en de man die in zes seizoenen te zien was als jurylid in The Voice deed zijn uitspraken in Onze man in Deventer, dat te horen is op NPO Radio 1.
"Ik heb werkelijk geen idee wat ze met The Voice van plan zijn. Ik hoop dat het terugkomt. Ik hoop ook dat ik dan weer in die stoel zit. Al is het maar voor het gevoel om het nog een keer af te maken", zei Waylon erover.
Eerder dit jaar werd The Voice van de buis gehaald na meldingen van grensoverschrijdend gedrag in het programma BOOS. Er waren toen slechts twee afleveringen van het twaalfde seizoen geweest. Volgens Waylon is het niet waarschijnlijk dat er nog iets van dat seizoen getoond wordt. "Dit laatste seizoen ligt volgens mij wel redelijk in de prullenbak."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Karen Pirie, Ons kent ons, Anyone But You
16:05Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'