TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zanger en de man die in zes seizoenen te zien was als jurylid in The Voice deed zijn uitspraken in Onze man in Deventer, dat te horen is op NPO Radio 1.
"Ik heb werkelijk geen idee wat ze met The Voice van plan zijn. Ik hoop dat het terugkomt. Ik hoop ook dat ik dan weer in die stoel zit. Al is het maar voor het gevoel om het nog een keer af te maken", zei Waylon erover.
Eerder dit jaar werd The Voice van de buis gehaald na meldingen van grensoverschrijdend gedrag in het programma BOOS. Er waren toen slechts twee afleveringen van het twaalfde seizoen geweest. Volgens Waylon is het niet waarschijnlijk dat er nog iets van dat seizoen getoond wordt. "Dit laatste seizoen ligt volgens mij wel redelijk in de prullenbak."
Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden
07:47Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026