TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zanger en de man die in zes seizoenen te zien was als jurylid in The Voice deed zijn uitspraken in Onze man in Deventer, dat te horen is op NPO Radio 1.
"Ik heb werkelijk geen idee wat ze met The Voice van plan zijn. Ik hoop dat het terugkomt. Ik hoop ook dat ik dan weer in die stoel zit. Al is het maar voor het gevoel om het nog een keer af te maken", zei Waylon erover.
Eerder dit jaar werd The Voice van de buis gehaald na meldingen van grensoverschrijdend gedrag in het programma BOOS. Er waren toen slechts twee afleveringen van het twaalfde seizoen geweest. Volgens Waylon is het niet waarschijnlijk dat er nog iets van dat seizoen getoond wordt. "Dit laatste seizoen ligt volgens mij wel redelijk in de prullenbak."
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS