TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zanger en de man die in zes seizoenen te zien was als jurylid in The Voice deed zijn uitspraken in Onze man in Deventer, dat te horen is op NPO Radio 1.
"Ik heb werkelijk geen idee wat ze met The Voice van plan zijn. Ik hoop dat het terugkomt. Ik hoop ook dat ik dan weer in die stoel zit. Al is het maar voor het gevoel om het nog een keer af te maken", zei Waylon erover.
Eerder dit jaar werd The Voice van de buis gehaald na meldingen van grensoverschrijdend gedrag in het programma BOOS. Er waren toen slechts twee afleveringen van het twaalfde seizoen geweest. Volgens Waylon is het niet waarschijnlijk dat er nog iets van dat seizoen getoond wordt. "Dit laatste seizoen ligt volgens mij wel redelijk in de prullenbak."
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle