TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zanger en de man die in zes seizoenen te zien was als jurylid in The Voice deed zijn uitspraken in Onze man in Deventer, dat te horen is op NPO Radio 1.
"Ik heb werkelijk geen idee wat ze met The Voice van plan zijn. Ik hoop dat het terugkomt. Ik hoop ook dat ik dan weer in die stoel zit. Al is het maar voor het gevoel om het nog een keer af te maken", zei Waylon erover.
Eerder dit jaar werd The Voice van de buis gehaald na meldingen van grensoverschrijdend gedrag in het programma BOOS. Er waren toen slechts twee afleveringen van het twaalfde seizoen geweest. Volgens Waylon is het niet waarschijnlijk dat er nog iets van dat seizoen getoond wordt. "Dit laatste seizoen ligt volgens mij wel redelijk in de prullenbak."
Partnerbijdrage
André Hazes gaat een tv-programma maken met Viktor Verhulst
11:38Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging