TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Marco Bakker kan iedereen leren zingen, al is opera wel een vak apart waar de nodige training voor nodig is. Numidia El Morabet waagde in Beste zangers de gok.
De 23-jarige zangeres koos uiterst ambitieus voor Voi che sapete, een iconische aria uit Le nozze di Figaro een opera gecomponeerd door Wolfgang Amadeus Mozart die voor het eerst in 1786 uitgevoerd werd. De aria is volgens kenners een gezongen liefdesverklaring van een ontluikende jongeman aan alle vrouwen.
Onder toeziend oog van de oude meester en haar mede-artiesten waagde Numidia zich aan de klassieker. Ze wist haar stem wonderwel te laten samensmelten met de muziek en gaf gaandeweg de uitvoering ook haar eigen draai aan deze opera evergreen. Marco Bakker keek en zag dat het goed was.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
10:00Wie wint de Televizier-Ring Impact 2026? Bekijk alle kanshebbers!
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin