TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Marco Bakker kan iedereen leren zingen, al is opera wel een vak apart waar de nodige training voor nodig is. Numidia El Morabet waagde in Beste zangers de gok.
De 23-jarige zangeres koos uiterst ambitieus voor Voi che sapete, een iconische aria uit Le nozze di Figaro een opera gecomponeerd door Wolfgang Amadeus Mozart die voor het eerst in 1786 uitgevoerd werd. De aria is volgens kenners een gezongen liefdesverklaring van een ontluikende jongeman aan alle vrouwen.
Onder toeziend oog van de oude meester en haar mede-artiesten waagde Numidia zich aan de klassieker. Ze wist haar stem wonderwel te laten samensmelten met de muziek en gaf gaandeweg de uitvoering ook haar eigen draai aan deze opera evergreen. Marco Bakker keek en zag dat het goed was.
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier