TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Marco Bakker kan iedereen leren zingen, al is opera wel een vak apart waar de nodige training voor nodig is. Numidia El Morabet waagde in Beste zangers de gok.
De 23-jarige zangeres koos uiterst ambitieus voor Voi che sapete, een iconische aria uit Le nozze di Figaro een opera gecomponeerd door Wolfgang Amadeus Mozart die voor het eerst in 1786 uitgevoerd werd. De aria is volgens kenners een gezongen liefdesverklaring van een ontluikende jongeman aan alle vrouwen.
Onder toeziend oog van de oude meester en haar mede-artiesten waagde Numidia zich aan de klassieker. Ze wist haar stem wonderwel te laten samensmelten met de muziek en gaf gaandeweg de uitvoering ook haar eigen draai aan deze opera evergreen. Marco Bakker keek en zag dat het goed was.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo