TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Marco Bakker kan iedereen leren zingen, al is opera wel een vak apart waar de nodige training voor nodig is. Numidia El Morabet waagde in Beste zangers de gok.
De 23-jarige zangeres koos uiterst ambitieus voor Voi che sapete, een iconische aria uit Le nozze di Figaro een opera gecomponeerd door Wolfgang Amadeus Mozart die voor het eerst in 1786 uitgevoerd werd. De aria is volgens kenners een gezongen liefdesverklaring van een ontluikende jongeman aan alle vrouwen.
Onder toeziend oog van de oude meester en haar mede-artiesten waagde Numidia zich aan de klassieker. Ze wist haar stem wonderwel te laten samensmelten met de muziek en gaf gaandeweg de uitvoering ook haar eigen draai aan deze opera evergreen. Marco Bakker keek en zag dat het goed was.
Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:46Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?