TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Marco Bakker kan iedereen leren zingen, al is opera wel een vak apart waar de nodige training voor nodig is. Numidia El Morabet waagde in Beste zangers de gok.
De 23-jarige zangeres koos uiterst ambitieus voor Voi che sapete, een iconische aria uit Le nozze di Figaro een opera gecomponeerd door Wolfgang Amadeus Mozart die voor het eerst in 1786 uitgevoerd werd. De aria is volgens kenners een gezongen liefdesverklaring van een ontluikende jongeman aan alle vrouwen.
Onder toeziend oog van de oude meester en haar mede-artiesten waagde Numidia zich aan de klassieker. Ze wist haar stem wonderwel te laten samensmelten met de muziek en gaf gaandeweg de uitvoering ook haar eigen draai aan deze opera evergreen. Marco Bakker keek en zag dat het goed was.
Zien: eerste beelden van het nieuwe seizoen van Strijders
14:35Heel Holland Bakt Kids keert dit najaar terug
13:55Opgelet: de laatste week van B&B Vol Liefde begint volgende week veel eerder
13:08Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'