TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoofdrolspeler Richard Madden bevestigt namelijk aan The Daily Mail in gesprek te zijn over een tweede seizoen. "We gaan een paar nieuwe ideeën overlopen. Ik ben in ieder geval enthousiast."
Het is dan ook een gek idee om zo'n verslavende serie maar bij zes afleveringen te houden, want door Bodyguard zit iedereen de laatste maanden op het puntje van z'n stoel. De miniserie gaat over David Budd, een veteraan uit Afghanistan en Irak met een posttraumatische stress-stoornis, die aan de slag gaat als beveiliger van de minister van Buitenlandse Zaken.
De Britse Madden, ook bekend uit Game of Thrones, bekend dat een tweede seizoen niet de bedoeling was. "We hebben nooit de intentie gehad om een tweede seizoen te maken, maar eerlijk gezegd vind ik het best wel spannend om te zien welke ideeën er naar boven komen. Ik ben vooral benieuwd wat mijn personage te wachten staat."
Ja, wij ook, Richard. Wij ook.
Zo blijf je op de hoogte van de leukste kijktips en het laatste nieuws van TVgids.nl
13:14De streamingtip van de week: Little House on the Prairie op Netflix
12:22Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend