TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoofdrolspeler Richard Madden bevestigt namelijk aan The Daily Mail in gesprek te zijn over een tweede seizoen. "We gaan een paar nieuwe ideeën overlopen. Ik ben in ieder geval enthousiast."
Het is dan ook een gek idee om zo'n verslavende serie maar bij zes afleveringen te houden, want door Bodyguard zit iedereen de laatste maanden op het puntje van z'n stoel. De miniserie gaat over David Budd, een veteraan uit Afghanistan en Irak met een posttraumatische stress-stoornis, die aan de slag gaat als beveiliger van de minister van Buitenlandse Zaken.
De Britse Madden, ook bekend uit Game of Thrones, bekend dat een tweede seizoen niet de bedoeling was. "We hebben nooit de intentie gehad om een tweede seizoen te maken, maar eerlijk gezegd vind ik het best wel spannend om te zien welke ideeën er naar boven komen. Ik ben vooral benieuwd wat mijn personage te wachten staat."
Ja, wij ook, Richard. Wij ook.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days