TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin dit jaar werd de tweede helft van het vierde en laatste seizoen van de comedyserie gelanceerd waarin iedereen schijnbaar een happy end kreeg. Maar er valt meer te vertellen, zo bevestigt bedenker Tina Fey aan The Hollywood reporter.
Toch wordt de special niet zomaar een vervolg, Fey onthult dat het project volledig interactief wordt. Kijkers mogen bepalen hoe het verhaal verloopt voor Kimmy en haar vrienden Titus, Jacqueline en Lillian Kaushtupper. Afhankelijk van die keuzes neemt het verhaal ook een geheel eigen draai.
Het is niet voor het eerst dat Netflix experimenteert met interactieve content. Vorig jaar nam de duistere sci-fi serie Black mirror al een voorschot met de aflevering Bandersnatch waar het zelden goed afliep met de personages. Volgens Tina Fey wordt de special van Kimmy Schmidt vrolijker.
De productie start binnenkort.
Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)