TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin dit jaar werd de tweede helft van het vierde en laatste seizoen van de comedyserie gelanceerd waarin iedereen schijnbaar een happy end kreeg. Maar er valt meer te vertellen, zo bevestigt bedenker Tina Fey aan The Hollywood reporter.
Toch wordt de special niet zomaar een vervolg, Fey onthult dat het project volledig interactief wordt. Kijkers mogen bepalen hoe het verhaal verloopt voor Kimmy en haar vrienden Titus, Jacqueline en Lillian Kaushtupper. Afhankelijk van die keuzes neemt het verhaal ook een geheel eigen draai.
Het is niet voor het eerst dat Netflix experimenteert met interactieve content. Vorig jaar nam de duistere sci-fi serie Black mirror al een voorschot met de aflevering Bandersnatch waar het zelden goed afliep met de personages. Volgens Tina Fey wordt de special van Kimmy Schmidt vrolijker.
De productie start binnenkort.
Iris uit B&B Vol Liefde: 'Seks is waanzinnig belangrijk in een relatie'
13:39Deze programma's vervangen Miljoenenjacht op SBS6
13:24Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie