TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin dit jaar werd de tweede helft van het vierde en laatste seizoen van de comedyserie gelanceerd waarin iedereen schijnbaar een happy end kreeg. Maar er valt meer te vertellen, zo bevestigt bedenker Tina Fey aan The Hollywood reporter.
Toch wordt de special niet zomaar een vervolg, Fey onthult dat het project volledig interactief wordt. Kijkers mogen bepalen hoe het verhaal verloopt voor Kimmy en haar vrienden Titus, Jacqueline en Lillian Kaushtupper. Afhankelijk van die keuzes neemt het verhaal ook een geheel eigen draai.
Het is niet voor het eerst dat Netflix experimenteert met interactieve content. Vorig jaar nam de duistere sci-fi serie Black mirror al een voorschot met de aflevering Bandersnatch waar het zelden goed afliep met de personages. Volgens Tina Fey wordt de special van Kimmy Schmidt vrolijker.
De productie start binnenkort.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint