TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin dit jaar werd de tweede helft van het vierde en laatste seizoen van de comedyserie gelanceerd waarin iedereen schijnbaar een happy end kreeg. Maar er valt meer te vertellen, zo bevestigt bedenker Tina Fey aan The Hollywood reporter.
Toch wordt de special niet zomaar een vervolg, Fey onthult dat het project volledig interactief wordt. Kijkers mogen bepalen hoe het verhaal verloopt voor Kimmy en haar vrienden Titus, Jacqueline en Lillian Kaushtupper. Afhankelijk van die keuzes neemt het verhaal ook een geheel eigen draai.
Het is niet voor het eerst dat Netflix experimenteert met interactieve content. Vorig jaar nam de duistere sci-fi serie Black mirror al een voorschot met de aflevering Bandersnatch waar het zelden goed afliep met de personages. Volgens Tina Fey wordt de special van Kimmy Schmidt vrolijker.
De productie start binnenkort.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media