TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin dit jaar werd de tweede helft van het vierde en laatste seizoen van de comedyserie gelanceerd waarin iedereen schijnbaar een happy end kreeg. Maar er valt meer te vertellen, zo bevestigt bedenker Tina Fey aan The Hollywood reporter.
Toch wordt de special niet zomaar een vervolg, Fey onthult dat het project volledig interactief wordt. Kijkers mogen bepalen hoe het verhaal verloopt voor Kimmy en haar vrienden Titus, Jacqueline en Lillian Kaushtupper. Afhankelijk van die keuzes neemt het verhaal ook een geheel eigen draai.
Het is niet voor het eerst dat Netflix experimenteert met interactieve content. Vorig jaar nam de duistere sci-fi serie Black mirror al een voorschot met de aflevering Bandersnatch waar het zelden goed afliep met de personages. Volgens Tina Fey wordt de special van Kimmy Schmidt vrolijker.
De productie start binnenkort.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen