TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Netflix heeft vrijdag de eerste trailer van Ares gedeeld, een nieuwe Nederlandse horrorserie. Ares is vanaf 17 januari 2020 te zien op Netflix.
Ares gaat over vrienden Rosa en Jacob die worden uitgenodigd door een geheim Amsterdams studentengenootschap. Maar gezellig biertjes drinken op de club is er niet bij, want Ares is niet niet zomaar een studentenvereniging. Het blijkt een nogal luguber genootschap 'gebouwd op demonische geheimen uit het Nederlandse verleden', aldus Netflix over hun nieuwe polderparel. Om bij deze eliteclub te horen moeten Rosa en Jacob ook nog eens een verschrikkelijke prijs betalen.
Ares is de eerste Nederlandse Netflix-serie ooit. Eerder was er natuurlijk wel Undercover, maar dat was ook half Belgisch. De cast is dan ook helemaal Hollands en bestaat uit onder meer Lisa Smit, Robin Boissevain, Hans Kesting en Gouden Kalf-winnares Rifka Lodeizen. De hoofdrollen worden gespeeld door Jade Olieberg en Tobias Kersloot.
Horrorserie Ares telt 8 afleveringen en is vanaf 17 januari wereldwijd te zien op Netflix.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'