TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Oh, wat een jaar! spenderen Chantal Janzen en haar mannen het heerlijk avondje in 1973. Ook in Nederland verliepen de vroege jaren 70 onstuimig: de oliecrisis zorgde voor autoloze zondagen en voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog moest brandstof weer op de bon.
Hits waren niet op rantsoen dat jaar: Gerard Cox bracht zijn moderne klassieker ''t Is weer voorbij die mooie zomer' uit en de Golden Earring boekte internationaal succes met 'Radar love'. Buiten de grenzen gebeurde ook het nodige: de Vietnamoorlog raasde door, Groot-Brittannië trad toe tot de EEG en in New York opende het World Trade Center zijn deuren. Voldoende stof voor vragen. Teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai krijgen ditmaal versterking van Ron Brandsteder en Ruth Jacott.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?