TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Oh, wat een jaar! spenderen Chantal Janzen en haar mannen het heerlijk avondje in 1973. Ook in Nederland verliepen de vroege jaren 70 onstuimig: de oliecrisis zorgde voor autoloze zondagen en voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog moest brandstof weer op de bon.
Hits waren niet op rantsoen dat jaar: Gerard Cox bracht zijn moderne klassieker ''t Is weer voorbij die mooie zomer' uit en de Golden Earring boekte internationaal succes met 'Radar love'. Buiten de grenzen gebeurde ook het nodige: de Vietnamoorlog raasde door, Groot-Brittannië trad toe tot de EEG en in New York opende het World Trade Center zijn deuren. Voldoende stof voor vragen. Teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai krijgen ditmaal versterking van Ron Brandsteder en Ruth Jacott.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?