TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een woordvoerder heeft dat laten weten, schrijft De Telegraaf. Volgens de zegsman is het een standaardprocedure: als er een melding wordt gedaan dan kijkt het OM of er iets strafbaars is gezegd. Die melding zou dus inmiddels zijn gedaan.
Derksen zei woensdag in Vandaag Inside dat ze Thierry Baudet zouden moeten 'liquideren'. Gelijk daarna gaf hij aan dat het een verspreking was en maakte hij er 'elimineren' van. Later gaf hij ook nog aan dat hij bedoelde dat Baudet uit de Tweede Kamer moet worden verwijderd. Aanleiding van Derksen zijn uitspraken was het optreden van Baudet die dag in de Kamer. Het kabinet besloot toen de zaal te verlaten.
Via Twitter liet de partij van Baudet - Forum voor Democratie - weten dat er aangifte wordt voorbereid. Het OM heeft dus reeds laten weten zelf te kijken of Derksen strafbare uitingen heeft gedaan en informeert Baudet over het onderzoek zodra het is afgerond.
Johan Derksen roept live op televisie op tot het liquideren (!) van @thierrybaudet. Presentator @wilfredgenee lacht vrolijk mee. Dit kan en mag niet zonder consequenties blijven. #FVD bereidt aangifte voor. #algemenebeschouwingen pic.twitter.com/l88L2BrWr2 — Forum voor Democratie (@fvdemocratie) September 21, 2022
Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025
06:47Vanavond op TV: Onze boerderij: De oogst, Weet ik veel, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
21:15Geruchtenmolen draait op volle toeren: Wie vervangt Renze in zijn vakanties?