TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een woordvoerder heeft dat laten weten, schrijft De Telegraaf. Volgens de zegsman is het een standaardprocedure: als er een melding wordt gedaan dan kijkt het OM of er iets strafbaars is gezegd. Die melding zou dus inmiddels zijn gedaan.
Derksen zei woensdag in Vandaag Inside dat ze Thierry Baudet zouden moeten 'liquideren'. Gelijk daarna gaf hij aan dat het een verspreking was en maakte hij er 'elimineren' van. Later gaf hij ook nog aan dat hij bedoelde dat Baudet uit de Tweede Kamer moet worden verwijderd. Aanleiding van Derksen zijn uitspraken was het optreden van Baudet die dag in de Kamer. Het kabinet besloot toen de zaal te verlaten.
Via Twitter liet de partij van Baudet - Forum voor Democratie - weten dat er aangifte wordt voorbereid. Het OM heeft dus reeds laten weten zelf te kijken of Derksen strafbare uitingen heeft gedaan en informeert Baudet over het onderzoek zodra het is afgerond.
Johan Derksen roept live op televisie op tot het liquideren (!) van @thierrybaudet. Presentator @wilfredgenee lacht vrolijk mee. Dit kan en mag niet zonder consequenties blijven. #FVD bereidt aangifte voor. #algemenebeschouwingen pic.twitter.com/l88L2BrWr2 — Forum voor Democratie (@fvdemocratie) September 21, 2022
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 december 2025 t/m donderdag 1 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Het Kerst Muziekgala 2025, Medisch Centrum West, Anaconda