TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Drie artiesten uit het eerste seizoen van Nick en Simons Onmogelijke duetten hebben geluk: Emma Heesters, Ronnie Flex en René Froger mogen voor de tweede keer op rij een duet zingen met een onbereikbare of overleden artiest. Speciaal voor deze editie zingen ze een kerstliedje met hun favoriete artiest.
Voor OG3NE, Leo Alkemade en Mart Hoogkamer is het programma een heel nieuwe ervaring. Hoogkamer wil net zo beroemd worden als André Hazes en heeft een aardige stap in de goede richting gezet met zijn zomerhit van het afgelopen jaar, de oorwurm ‘Ik ga zwemmen’. Mag de 23-jarige een duet zingen met de overleden volkszanger of wordt het Elvis Presley, dat andere grote voorbeeld van de Leidse zanger? Hoogkamer kan hoe dan ook zijn tranen niet bedwingen als hij zijn duet terugkijkt.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)