TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In RTL Boulevard vertelde Natasja Froger woensdag hoe zij en haar man René na de opnames van hun vorige programma Groeten uit 19xx tot dit programma-idee zijn gekomen. "Daarin zaten we met onze kinderen in een huis zonder computer of telefoon, zodat we echt op elkaar aan gewezen waren. Dat vonden we echt een feestje. De kijkers vonden het ook leuk, dus daar kwamen heel veel vragen uit. Met dit nieuwe programma als resultaat."
In Lieve Frogers mogen mensen allerlei wensen insturen die het gezin van de zanger vervolgens uit gaat proberen te laten komen. "Of je nu getrouwd wil worden door René, een keer wil vissen met onze zoons of je voetbalvereniging zoveel jaar bestaat en je dat met ons wil vieren; het kan allemaal", aldus Natasja Froger, die eerder op tv te zien was met programma's als Met open armen en Bonje met de buren. Samen met Angela Groothuizen en Caroline Tensen neemt Natasja ook komend seizoen van Five days inside voor haar rekening.
Het gezin was ook benaderd voor een realityserie, maar daar hadden de Frogers volgens Natasja geen trek in. "Daar ben ik niet zo van. Ik wil altijd wel graag dat het ergens over gaat."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Oblivion
23:16Paulien Cornelisse open over gezondheid in De Slimste Mens: 'Blijdschap overheerst'
15:59Video: De Bondgenoten-Mercedes haalt uit naar Salar: 'Laat me met rust'
15:37Dit programma vervangt Beste Zangers op NPO1
14:13Kees van der Spek komt met bijzondere update over oplichtster van B&B Vol Liefde-Robert Jan