TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In RTL Boulevard vertelde Natasja Froger woensdag hoe zij en haar man René na de opnames van hun vorige programma Groeten uit 19xx tot dit programma-idee zijn gekomen. "Daarin zaten we met onze kinderen in een huis zonder computer of telefoon, zodat we echt op elkaar aan gewezen waren. Dat vonden we echt een feestje. De kijkers vonden het ook leuk, dus daar kwamen heel veel vragen uit. Met dit nieuwe programma als resultaat."
In Lieve Frogers mogen mensen allerlei wensen insturen die het gezin van de zanger vervolgens uit gaat proberen te laten komen. "Of je nu getrouwd wil worden door René, een keer wil vissen met onze zoons of je voetbalvereniging zoveel jaar bestaat en je dat met ons wil vieren; het kan allemaal", aldus Natasja Froger, die eerder op tv te zien was met programma's als Met open armen en Bonje met de buren. Samen met Angela Groothuizen en Caroline Tensen neemt Natasja ook komend seizoen van Five days inside voor haar rekening.
Het gezin was ook benaderd voor een realityserie, maar daar hadden de Frogers volgens Natasja geen trek in. "Daar ben ik niet zo van. Ik wil altijd wel graag dat het ergens over gaat."
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers