TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In RTL Boulevard vertelde Natasja Froger woensdag hoe zij en haar man René na de opnames van hun vorige programma Groeten uit 19xx tot dit programma-idee zijn gekomen. "Daarin zaten we met onze kinderen in een huis zonder computer of telefoon, zodat we echt op elkaar aan gewezen waren. Dat vonden we echt een feestje. De kijkers vonden het ook leuk, dus daar kwamen heel veel vragen uit. Met dit nieuwe programma als resultaat."
In Lieve Frogers mogen mensen allerlei wensen insturen die het gezin van de zanger vervolgens uit gaat proberen te laten komen. "Of je nu getrouwd wil worden door René, een keer wil vissen met onze zoons of je voetbalvereniging zoveel jaar bestaat en je dat met ons wil vieren; het kan allemaal", aldus Natasja Froger, die eerder op tv te zien was met programma's als Met open armen en Bonje met de buren. Samen met Angela Groothuizen en Caroline Tensen neemt Natasja ook komend seizoen van Five days inside voor haar rekening.
Het gezin was ook benaderd voor een realityserie, maar daar hadden de Frogers volgens Natasja geen trek in. "Daar ben ik niet zo van. Ik wil altijd wel graag dat het ergens over gaat."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap