TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
In Catch Me a Killer volgen we psycholoog Micki Pistorius (Charlotte Hope) die de eerste profiler van Zuid-Afrika is. Deze serie is gebaseerd op de waargebeurde en gelijknamige roman.
Micki richt eind vorige eeuw de eerste eenheid op binnen de Zuid-Afrikaanse politie die zich bezighoudt met het opstellen van psychologische profielen van seriemoordenaars.
Bekijk ook: alles over de hitseries van BBC First
In de eerste aflevering van de serie staat de jacht op de ‘Station Strangler’ centraal. Dit is een seriemoordenaar die het heeft gemunt op jonge jongens.
Terwijl de druk om de dader te vinden toeneemt moet Micki de oude politiegarde overtuigen van haar nieuwe opsporingsmethodes. Dat blijkt niet altijd even makkelijk.
In de komende afleveringen komen ook andere beruchte moordzaken uit de Zuid-Afrikaanse geschiedenis aan bod.
Catch Me a Killer is vanaf 16 mei 2024 elke donderdag om 21:00 uur met Nederlandse ondertiteling te zien bij BBC First.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan