TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
In Catch Me a Killer volgen we psycholoog Micki Pistorius (Charlotte Hope) die de eerste profiler van Zuid-Afrika is. Deze serie is gebaseerd op de waargebeurde en gelijknamige roman.
Micki richt eind vorige eeuw de eerste eenheid op binnen de Zuid-Afrikaanse politie die zich bezighoudt met het opstellen van psychologische profielen van seriemoordenaars.
Bekijk ook: alles over de hitseries van BBC First
In de eerste aflevering van de serie staat de jacht op de ‘Station Strangler’ centraal. Dit is een seriemoordenaar die het heeft gemunt op jonge jongens.
Terwijl de druk om de dader te vinden toeneemt moet Micki de oude politiegarde overtuigen van haar nieuwe opsporingsmethodes. Dat blijkt niet altijd even makkelijk.
In de komende afleveringen komen ook andere beruchte moordzaken uit de Zuid-Afrikaanse geschiedenis aan bod.
Catch Me a Killer is vanaf 16 mei 2024 elke donderdag om 21:00 uur met Nederlandse ondertiteling te zien bij BBC First.
Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay