TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Lach je dus maar gauw een weg door de nieuwste avonturen van Mike Baxter en zijn familie.
De door rechts Amerika geliefde sitcom Last Man Standing draait om Mike Baxter, gespeeld door Tim Allen. Mike is een echte alfaman en werkt als marketingdirecteur bij een outdoorwinkelketen in Denver, Colorado. Op het eerste gezicht is daar niets bijzonders aan, maar Mike staat voor een grote uitdaging: hij probeert zijn mannelijkheid te behouden in een wereld die door vrouwen wordt gedomineerd.
Vrouwen zijn in zijn wereld presidentskandidaat, soldaat en de kostwinner van ieder gezin, terwijl mannen onder de zonnebank liggen en hun nagelriemen laten verzorgen. Mike wil de wereld er graag aan herinneren wat mannen echte kerels maakt, maar de vraag is of iemand daar een boodschap aan heeft.
In het achtste seizoen, dat nog nooit eerder is uitgezonden op Comedy Central, lijken er echter wel wat betere en vooral rustigere tijden aan te komen voor Mike. Zijn drie dochters hebben inmiddels ieder hun eigen plekje gevonden en dus heeft hij nog maar één vrouw om rekening mee te houden: zijn vrouw Vanessa (Nancy Travis). Maar zelfs dat blijkt al een uitdaging op zich, vooral wanneer hij zijn dagen wil doorbrengen met het opknappen van klassieke auto's. Iets wat zij totáál niet ziet zitten.
Benieuwd hoe dit afloopt? Vanaf 10 juni zie je iedere maandag om 20:30 uur een dubbele aflevering van Last Man Standing op Comedy Central.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?